Anna Bielewicz

Położna

Pani Ania jest bardzo miłą i kompetentną osobą, Wyjaśnia bardzo dokładnie wszystkie wątpliwości. Bardzo pomogła mi gdy miałam problemy z karmieniem po porodzie. Niezwykle oddana swojej pracy, Jej profesjonalizm, uśmiech i spokój bardzo bardzo się przekładał na moje ogólne samopoczucie.

Wiele razy miałam kontakt z Panią Anią, prowadziła wykłady w szkole rodzenia,rodziłam przy niej ale najwięcej zawdzięczam jej kiedy miałam problem z karmieniem mojego maluszka. Taka cierpliwość i chęć pomocy, profesjonalizm dały mi wsparcie na całą laktację.

Rodziłam przy Pani Ani swojego pierwsze dziecko. Poród był w wodzie, wręcz cudowny. Miła, spokojna, opanowana, anioł nie kobieta. Każdej kobiecie ją mogę polecić z czystym sumieniem.