Położna

Położna Szczecin mgr Zuzanna Filinowicz

Centrum Medyczne Medycyna Rodzinna
Odzieżowa 12a
71-502 Szczecin

Pani zuzanna to.kompetentna osoba. Duzi w niej ciepłą i serdeczności. Czuwała nad moim maluszkiem i mna po porodzie. Podpowiadala co zarobić w danych sytuachach co do pielęgnacji dziecka i nie tylko. Jest wspaniała osobą, która z wielkim sercem wykonuję swój zawód.
Opinia dodana przez: Karolina

dr n. med. Tadeusz Podsiadłowski

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 100

DORMED Centrum Zdrowia Rodziny - Odkryta
Odkryta 1 A
03-140 Białołęka, Warszawa

Dominika Herlenius-Sawicka

Gabinet lekarski

Polecam wszystkim kobietom, które szukają dobrego specjalisty do prowadzenia ciąży. Pani Doktor Dominika jest profesjonalistką, ma ogromną wiedzę, a do tego jest sympatyczna, troskliwa i poświęca dużo czasu na każdą wizytę. Doktor Dominika wzbudził moje zaufanie od pierwszego spotkania. Dokładnie tłumaczy niepokojące stany - czasami nieuzasadnione ;), a do tego napawa optymizmem i zawsze wychodzę z wizyty zadowolona.
Opinia dodana przez: Malwina

Szpital św. Zofii
ul. Żelazna 90

Panią Joannę Radomską poleciła mi moja przyjaciółka. Po tej informacji postanowiłam poczytać jeszcze opinie w internecie. Same pozytywne komentarze pomogły mi podjąć decyzję – postanowiłam zadzwonić do Pani Asi i mieć nadzieję, że termin będzie jeszcze wolny. Miałam szczęście! Umówiłyśmy się na telefon po 20 tygodniu ciąży i „wstępną” rozmowę z podpisaniem umowy. Sama rozmowa telefoniczna była bardzo serdeczna, Pani Asia rozwiała moje obawy dotyczące porodu, uspokoiła. Powoli poród przestawał ...
Opinia dodana przez: Magda

Szpital św. Zofii
ul. Żelazna 90

28 czerwca urodziłam z Ewą swoje pierwsze dziecko. Podpisałam umowę na indywidualną opiekę podczas porodu i uważam, że była to bardzo dobra decyzja. Podczas porodu Ewa była dla mnie niesamowitym wsparciem. Była miła, sympatyczna a kiedy trzeba stanowcza. Przed porodem oraz po służyła radami przez telefon zawsze. Od początku do końca czułam, że interesuje się mną i dzieckiem. Nie czułam się jak klient. Bardzo szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Anna P.

Szpital Specjalistyczny im. A. Falkiewicza we Wrocławiu
ulica Warszawska 2
52-114 Wrocław

Pani Ewa to wspaniała kobieta. Dzięki niej mój porod przebiegł szybko a synek urodził się zdrowy :) jest bardzo profesjonalna a do tego ciepła i kochana. Każdej kobiecie życzę takiej położnej jak Pani Ewa. Kolejny porod tylko z nią!
Opinia dodana przez: Kamila

Ujastek

Kraków

Polecam Panią Reginę. Gdyby nie jej szybka reakcja gdy zaczęła dyżur nie wiem czy miałabym swojego synka. Bardzo kompetentna, miła, ciepła osoba. Życzę każdej rodzącej by miała tę Panią przy porodzie.
Opinia dodana przez: Agnieszka

Szkoła Rodzenia Matuś
Dmowskiego 4
89-501 Tuchola

Rodziłam z Panią Justyną w sierpniu 2013r i to jej zawdzięczam, że zdołałam do końca własnymi siłami przejść trudy porodu i teraz cieszyć się zdrowym i silnym bobasem. Położna z prawdziwego zdarzenia! Bardzo kompetentna z olbrzymim doświadczeniem, wie jak pomóc rodzącej i robi wszystko, by maksymalnie skrócić jej cierpienie. Swoją pracę wykonuje z wielkim poświęceniem. Dała mi mnóstwo wsparcia, swoim podejściem wprowadziła atmosferę spokoju, poczucia bezpieczeństwa, maksymalnie podbudowała moją wiarę ...
Opinia dodana przez: Ola K.

Strzelce Opolskie

Pani Gabriella odbierała mój trzeci poród, choć był wywoływany wszystko poszło szybko i sprawnie. Dzięki niej obyło się bez nacinania krocza mimo dużego dzidziusia . Bardzo mi pomogła za co jej ogromnie dziękuje. Życze każdej z was tej połoznej przy porodzie jeszcze raz dziękujemy. Dzidzia 4,02,2012