Położna

- 232 lekarzy

dr Beata Melosik

Ginekolog położnik, Położna

liczba opinii: 0

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 45

Gabinet Lekarski TOMMED
Powstańców Śląskich 45 m 4, Klatka A, Piętro 1
01-355 Bemowo, Warszawa

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ

Dominika Herlenius-Sawicka

Ginekolog położnik, Położna

  (+1 więcej)
liczba opinii: 26

+1 więcej

Gabinet lekarski

00-189 Warszawa

Średnia ocen: 5,0/5
Polecam wszystkim kobietom, które szukają dobrego specjalisty do prowadzenia ciąży. Pani Doktor Dominika jest profesjonalistką, ma ogromną wiedzę, a do tego jest sympatyczna, troskliwa i poświęca dużo czasu na każdą wizytę. Doktor Dominika wzbudził moje zaufanie od pierwszego spotkania. Dokładnie tłumaczy niepokojące stany - czasami nieuzasadnione ;), a do tego napawa optymizmem i zawsze wychodzę z wizyty zadowolona.
Opinia dodana przez: Malwina

Szpital św. Zofii
ul. Żelazna 90
Warszawa

Średnia ocen: 5,0/5
Panią Joannę Radomską poleciła mi moja przyjaciółka. Po tej informacji postanowiłam poczytać jeszcze opinie w internecie. Same pozytywne komentarze pomogły mi podjąć decyzję – postanowiłam zadzwonić do Pani Asi i mieć nadzieję, że termin będzie jeszcze wolny. Miałam szczęście! Umówiłyśmy się na telefon po 20 tygodniu ciąży i „wstępną” rozmowę z podpisaniem umowy. Sama rozmowa telefoniczna była bardzo serdeczna, Pani Asia rozwiała moje obawy dotyczące porodu, uspokoiła. Powoli poród przestawał ...
Opinia dodana przez: Magda

Szpital św. Zofii
ul. Żelazna 90
Warszawa

Średnia ocen: 5,0/5
28 czerwca urodziłam z Ewą swoje pierwsze dziecko. Podpisałam umowę na indywidualną opiekę podczas porodu i uważam, że była to bardzo dobra decyzja. Podczas porodu Ewa była dla mnie niesamowitym wsparciem. Była miła, sympatyczna a kiedy trzeba stanowcza. Przed porodem oraz po służyła radami przez telefon zawsze. Od początku do końca czułam, że interesuje się mną i dzieckiem. Nie czułam się jak klient. Bardzo szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Anna P.

Szpital Specjalistyczny im. A. Falkiewicza we Wrocławiu
ulica Warszawska 2
52-114 Wrocław

Średnia ocen: 5,0/5
Pani Ewa to wspaniała kobieta. Dzięki niej mój porod przebiegł szybko a synek urodził się zdrowy :) jest bardzo profesjonalna a do tego ciepła i kochana. Każdej kobiecie życzę takiej położnej jak Pani Ewa. Kolejny porod tylko z nią!
Opinia dodana przez: Kamila

Ujastek

Kraków

Średnia ocen: 5,0/5
Polecam Panią Reginę. Gdyby nie jej szybka reakcja gdy zaczęła dyżur nie wiem czy miałabym swojego synka. Bardzo kompetentna, miła, ciepła osoba. Życzę każdej rodzącej by miała tę Panią przy porodzie.
Opinia dodana przez: Agnieszka

Szkoła Rodzenia Matuś
Dmowskiego 4
89-501 Tuchola

Średnia ocen: 5,0/5
Rodziłam z Panią Justyną w sierpniu 2013r i to jej zawdzięczam, że zdołałam do końca własnymi siłami przejść trudy porodu i teraz cieszyć się zdrowym i silnym bobasem. Położna z prawdziwego zdarzenia! Bardzo kompetentna z olbrzymim doświadczeniem, wie jak pomóc rodzącej i robi wszystko, by maksymalnie skrócić jej cierpienie. Swoją pracę wykonuje z wielkim poświęceniem. Dała mi mnóstwo wsparcia, swoim podejściem wprowadziła atmosferę spokoju, poczucia bezpieczeństwa, maksymalnie podbudowała moją wiarę ...
Opinia dodana przez: Ola K.

Gabinet

Strzelce Opolskie

Średnia ocen: 5,0/5
Bardzo konkretna Pani. Miła, pomocna i zdecydowana w swej pracy.
Ogólnie cała Strzelecka Porodówka ludzie do rany przyłóż.

Iza, Andrzej i mała Anetka dziękują za wszystko i gorąco pozdrawiają!!
Opinia dodana przez: Iza

Szpital MSWiA w Bydgoszczy

Bydgoszcz

Średnia ocen: 5,0/5
Rodzilam w połowie 2006 r i poród wspominam wspaniale. Teraz nie wyobrazam sobie innej osoby przy narodzinach kolejnego dziecka a porod lada moment !
Opinia dodana przez: Anonim

Gabinet

Strzelce Opolskie

Średnia ocen: 5,0/5
Gorąco pozdrawiamy Panią Ewę i położne porodówki ze Strzelec Opolskich. Profesjonalna opieka od początku do końca porodu, wsparcie na każdym kroku, spokój i doświadczenie. Polecamy wszystkim mamom chcącym przeżyć poród, a nie trudne doświadczenie.

Iza, Andrzej, Anetka 21.11.2018
Opinia dodana przez: Iza


Copyright ©2018 RankingLekarzy.pl

Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat