Anna Błaszkowska

Lekarz rodzinny

Pani doktor jest osobą o bardzo wysokiej kulturze osobistej. Profesjonalnie podchodzi do pacjenta. Podczas wizyty jest skoncentrowana na pacjencie i jego problemie. Z czystym sumieniem polecam tego lekarza.

Z przerażeniem dowiedziałem się dziś że Pani Błaszkowska już nie pracuje w przychodni Medvit, bardzo żałuję bo od wielu lat nie czułem się tak komfortowo i bezpiecznie jak podczas wizyt w Pani doktor, zawsze miałem pewność że jest zainteresowana moim zdrowiem i wykorzysta każda możliwość aby o nie zadbać. Zdecydowanie polecam bo takie połączenie kompetencji i kultury osobistej to dziś duża rzadkość.

ja również polecam Panią Błaszkowską jako bardzo kompetentnego lekarza

ja również polecam Panią Błaszkowską jako bardzo kompetentnego lekarza

gorąco polecam tego lekarza, Dr Błaszkowska podchodzi kompleksowo do każdego pacjenta, nie leczy tylko objawów, ale stara sie znaleźć przyczyny i je usunąć

Anna Błaszkowska Pani Anna Błaszkowska jest osobą o wysokiej kulturze osobistej, dla której liczy się przede wszystkim dobro i zdrowie pacjenta. Wielokrotnie korzystałam z porad Pani Doktor i za każdym razem postawione przez Nią diagnozy były trafne. Zawdzięczam jej w dużej mierze zdrowie. Po wywiadzie i wstępnych badaniach skierowała mnie do laryngologa, bez namysłu i w trybie pilnym, podejrzewając zmiany zapalne w zatokach przynosowych. Tomografia potwierdziła jej podejrzenia. Kilka tygodni temu trafiłam do Niej z urazem kolana. Zanim dostałam się do ortopedy, Pani Doktor zastosowała u mnie leczenie, które było ...

Anna Błaszkowska

Pani Anna Błaszkowska jest osobą o wysokiej kulturze osobistej, dla której liczy się przede wszystkim dobro i zdrowie pacjenta. Wielokrotnie korzystałam z porad Pani Doktor i za każdym razem postawione przez Nią diagnozy były trafne. Zawdzięczam jej w dużej mierze zdrowie. Po wywiadzie i wstępnych badaniach skierowała mnie do laryngologa, bez namysłu i w trybie pilnym, podejrzewając zmiany zapalne w zatokach przynosowych. Tomografia potwierdziła jej podejrzenia. Kilka tygodni temu trafiłam do Niej z urazem kolana. Zanim dostałam się do ortopedy, Pani Doktor zastosowała u mnie leczenie, które było w późniejszym czasie podtrzymane przez lekarza specjalistę i uznane jako prawidłowe. W swoim życiu miałam do czynienia z wieloma lekarzami, ale Pani Doktor należy do tych nielicznych, którzy przede wszystkim chcą wyleczyć pacjenta.

Wciąż poszukujesz "Lekarz rodzinny Piaseczno"?

Centrum Medyczne Lim
05-500 Piaseczno
Centrum Medyczne CMP Ursynów
Ciszewskiego 15
Przychodnia CMP Piaseczno - Pawia
ul. Pawia 7
Centrum Medyczne CMP Ochota
Grójecka 132
Centrum Medyczne CMP Ursynów
Ciszewskiego 15
Centrum Medyczne CMP Mariańska
Mariańska 1
Centrum Medyczne Puławska Sp. z.o.o. - Filia
ulica Grójecka 132
NZOZ Przychodnia Lekarska Sp. z o.o.
ul. Puławska 34