lekarz Anna Budecka

Pani doktor A. Budecka to przykład profesjonalizmu w zawodzie lekarza, empatyczna, cierpliwa, uprzejma. Bardzo się cieszę że wróciła do pracy po urlopie macierzyńskim. Bardzo mi jej brakowało. M. Ś.

M. Ś.

Wspaniała Pani Doktor, cierpliwa, spokojna, mądra! Skromna, nieba bym jej nie raz przychyliła. z wyrazami wdzięczności Joanna

z wyrazami wdzięczności Joanna

Polecam. Pani doktor nie spieszyła się i wszystko mi wytłumaczyła. Przy tym była miła i kompetentna

Polecam !!! Jedyna ludzka osoba w nieludzkiej przychodni !! :) Pani doktor empatyczna i zaangażowana. Rozwiązuje problemy indywidualnie a nie taśmowo.

Niestety Pani Anna jest bardzo słabym lekarzem. Nie potrafila rozpoznac anginy przy widocznych jej oznakach. Dodatkowo przepisala L4 na 3 dni gdzie pozostale dni bedac wciaz chora musialam uczeszczac do pracy. Najzabawniejsze pytanie tej Pani bylo w kolko powtarzane : czy goraczkowalam i nie przyjmowanie do swiadomosci odpowiedzi ze nic mi nie wiadomo bo od pierszych oznakow choroby bralam regularnie ibuprofen. Dodatkowo wysokie mniemanie tej pani o sobie poprostu odpycha.

Dodatkowo wysokie mniemanie tej pani o sobie poprostu odpycha.

pani ,,doktor,, Budecka..co mogę napisać? ..byłem trzy razy w gabinecie tej pani i za każdym razem było gorzej,mam bardzo krótką pamięć i jestem dosyc roztrzepany ,wielu rzeczy moge niepamiętac ale to nie jest powód do obrażania mnie jako pacjenta!!,krótko mówiąc(pisząc) ODRADZAM KATEGORYCZNIE !!!! P.S te gwiazdki (JEDNA) SA ZDECYDOWANIE NA WYROST!!!

ODRADZAM KATEGORYCZNIE !!!!
P.S
te gwiazdki (JEDNA) SA ZDECYDOWANIE NA WYROST!!!

Opinia na temat kompetencji dotyczy przyjmowania doktor w gabinecie jako lekarz pierwszego kontaktu. Jakiś czas temu przeniosłem się do właśnie tej kobiety. Uprzejmość to chleb powszedni jak się okazało. Podejście do chorób i ich wytłumaczenie znacznie lepsze od innych lekarzy. Wcześniej byłem u jakiejś kobiety pulmonolog, ale mniej się znała na problemie, niż doktor Budecka. Nie wygania z gabinetu, bo z chęcią odpowiada na kolejne pytania. Widać, że nie męczy Jej przebywanie z pacjentem. Dlatego gorąco polecam wizyty właśnie u Niej.