mgr Anna Chomicka (Goździcka)mgr Anna Chomicka (Goździcka) - zdjęcie profilowezdjęcie #1

mgr Anna Chomicka (Goździcka)

Optometrysta

Ukończyłam studia na Wydziale Fizyki UAM w Poznaniu na kierunku Biofizyka. W swojej praktyce staram się nie tylko dobrać optymalną korekcję wady refrakcji, ale przede wszystkim zrozumieć potrzeby pacjenta. Zajmuję się: doborem korekcji okularowej, soczewek kontaktowych, badaniem przedniego odcinka gałki ocznej, kontrolą krótkowzroczności, korekcją wysokich wad refrakcji, standardami kwalifikacji do zabiegów laserowej korekcji wad wzroku.

Trafiłam na badanie do Pani w Szamotułach przypadkowo, po ciąży co roku miałam coraz silniejsze okulary, widziałam coraz gorzej, bolała mnie głowa. Okazało się, że były za silne, dowiedziałam się o cylindrach, które powinnam nosić. Po kontroli okazało się, że wada się nie zwiększa, a ja czuję się dużo lepiej. Naprawdę polecam

Zawsze miałem bardzo mocne szkła w okularach. W końcu noszę soczewki kontaktowe, lepiej widzę. Nigdy nie miałem tak przebadanego wzroku. Duża cierpliwość podczas nauki zakładania.

Bardzo dokładne badanie. Nie tylko dobrze widzę w okularach, ale odesłano mnie do okulisty z podejrzeniem zaćmy dzięki czemu już czekam w kolejce na zabieg.