lekarz Anna Cisowska

Wenerolog, Dermatolog

2,2
2,2

Najgorszy lekarz jakiego znam. Nigdy nie potrafi slusznie zdiagnozowac choroby. W dodatku bardzo nie mila. Powinna zmienic zawód, bo lekarz powinien byc empatyczny a Pani domtor tego brak

Bardzo polecam, bezproblemowo wyleczyła moją chorobę :)

Bardzo polecam, bezproblemowo wyleczyła moją chorobę :)

Byłam u pani doktor ponad 2 lata temu. Byla bardzo chłodna i niemiła. Zdiagnozowała łuszczycę i przepisała leki. Na moje pytanie o wykonanie biopsji stwierdziła : ,, po co sie ciąć, to przecież łuszczyca''. Droga Pani doktor..widząc Pani niekompetencje wykonałam biopsję ,która wykluczyła łuszczycę. Alergie wyleczyłam, a przez Panią płakałam całą noc myśląc ,że mam ciężką chorobę. Dzięki swojej intuicji nie trułam sie lekami ,które nie były adekwatne. Powinna się Pani doszkolić..brakuje Pani empatii a przede wszystkim wiedzy.Nie polecam

przez pare lat sie leczylam zmieniajac nie tanie leki jednak bez zadnych efektow, dalej ten sam problem :(

Przykro to pisać, ale pani jest beznadziejna. Stawia diagnozę spoglądając na pacjenta zza biurka. Wizyta jest ekspresowa, niecałe 5 min.Nie muszę chyba pisać, że oczywiście leki za ciężkie pieniądze nic nie pomogły.

Tragedia. Żeby lekarz dermatolog z wieloletnim doświadczeniem nie potrafił odróżnić objawów boreliozy od suchej skóry?? Ponad pół roku leczyła moją suchą skórę, aż pojawiły się u mnie dolegliwości w stawach, poszłam do ortopedy i od razu diagnoza. Nie polecam tej pani.

Nie polecam tej pani.

leczy mój problem kilka lat i bez większych efektów ciągle te same maści które nie pomagają

Leczyłam się u niej, przepisane przez nią maści nie skutkowały a wręcz rozwijały schorzenie. Nie polecam! Jestem bardzo nie zadowolona z jej usług.

MIŁA PANI , ALE MÓJ PROBLEM ZOSTAŁ . LEKARSTWA BARDZO DROGIE ALE NIE POMOGŁY , BRAK KOMPLEKSOWYCH BADAŃ ...

polecam, Pani bardzo miła, zna się na rzeczy.

polecam, Pani bardzo miła, zna się na rzeczy.