lekarz Anna Gąsiorek

Laryngolog dziecięcy

Pani Doktor świetnie zajęła się mną przed operacją przegrody nosowej, wyleczyła nawracające zapalenia zatok. Polecam!

Pani Doktor to świetny specjalista. Bardzo wnikliwie bada, trafna diagnoza. Z pewnością ponownie skorzystam z jej usług.

Nawiązanie ciepłego kontaktu z małym pacjentem to połowa sukcesu. Pani doktor świetnie to potrafi. Doświadczony lekarz , bezbłędna diagnoza. Specjalista godny polecenia.

Polecam Pania Doktor,leczyłam dziecko u wielu innych laryngologów,ale tylko jej pomoc była skuteczna.Jest cierpliwą i uśmiechniętą osobą,ma podejście do dzieci. Serdecznie polecam!!!

Serdecznie polecam!!!

Jestem bardzo zadowolony z możliwości leczenia moich pociech u pani doktor. Jest osobą kompetentną, uprzejmą. Zawsze tłumaczy zagadnienia, które są mi nieznane, zaspokajając w ten sposób moją ojcowską troskę i ciekawość.

Osobiście polecam Panią Doktor. Zostałam przyjeta z dzieckiem pomimo braku miejsc na NFZ , bardzo miła i sympatyczna. Pomogła dziecku i mojej rodzinie.Polecam !!

Osobiście polecam Panią Doktor.

A ja uważam ,ze jest bardzo dobrym specjalistą szczególnie w trudnych sytuacjach. Najłatwiej napisać coś złego . Polecam szczerze Panią Doktor.

Najłatwiej napisać coś złego .
Polecam szczerze Panią Doktor.