lekarz Anna Górska

Pełen profesjonalizm, wyjątkowa lekarka. Jako jedyna rozpoznała chorobę. Wizyta trwała około godziny. Zostałam szczegółowo zbadana. Myślę, że leczenie pomoże, ponieważ nareszcie ktoś mnie zdiagnozował.

Wszystko odbyło się, jak trzeba. Miałem komplet badań, dostałem okulary, z których jestem zadowolony. Było profesjonalnie i rzeczowo.

Rzeczowa Pani, dowcipów może i nie opowiada, ale zna się na tym co robi. Córkę leczyłam 3 lata u różnych specjalistów w Warszawie a Pani Górska już na pierwszej wizycie rozpoznała chorobę (wcześniej nikt na to nie wpadł) Dziecko jest po operacji w trakcie leczenia. Zawsze udziela mi wyczerpujących odpowiedzi na zadawane pytania! Lekarz ma leczyć a nie bawić! Dla mnie Pani na 5!

Niestety pogorszył mi się wzrok, nie mając wcześniej problemów tego rodzaju trafiło że udałam się na wizytę prywatną do tej Pani, która stwierdziła że nic mi nie jest!!! wzrok się pogarszał więć po wizycie w przychodni okazało się później że mam dalekowzroczność i astygmatyzm czego ta Pani nie potrafiło stwierdzić. Nie oceniam jej sposobu bycia gdyż każdy jest inny i nie musi być super miły ale skoro jest lekarzem to powinna być chociaż trochę kompetentna.

Wizyta w pełni spełniła moje oczekiwania. Było szybko, sprawnie, ale jednocześnie rzeczowo i profesjonalnie. Konkretnie i na temat. Zostałem szczegółowo zbadany, pani doktor dobrała mi okulary. W dobranych szkłach widzę bardzo dobrze. Polecam panią doktor.

Lekarz ma być kompetentny i Ona taka jest.Rzeczywiście ostre rysy twarzy i poważna mina może dawać wrażenie złej, niemiłej itd.,ale od nastawienia pacjenta też dużo zależy.Zawsze można opowiedzieć na poczatek anegdotę typu przychodzi baba do lekarza...

Stanowczo odradzam tego lekarza. Bardzo mało uprzejma, sprawia wrażenie, że przyjmuje pacjentów za kare, brak kontaktu z lekarzem. Wizyta kosztowała 100 zł, w zamian otrzymałam pogorszenie nastroju.

cyt. "Nigdy nie jest zmęczona i znużona w gabinecie,zawsze miła i kompetentna." - To chyba sama sobie to napisała. Traktuje człowieka jak powietrze, ma się wrażenie siedzi w gabinecie za karę, a jak już spojrzy na człowieka, co jest rzadkością,to ma minę jakby jej pół rodziny wybił! Bardzo słabo oceniam tego "lekarza"

cyt. "Nigdy nie jest zmęczona i znużona w gabinecie,zawsze miła i kompetentna."

- To chyba sama sobie to napisała.

Bardzo słabo oceniam tego "lekarza"

Zimna, oschła, totalnie wypalona zawodowo kobieta z epoki PRL-u. Bardzo nieuprzejma, traktuje ludzi jak kawałek mięsa, niesympatyczna !!!

Chodzę do Pani doktor z synem.Ona jedyna potrafiła przepisać mu okulary w których widzi w przeciwieństwie do sławnej kliniki prof. Kałużnego. Nigdy nie jest zmęczona i znużona w gabinecie,zawsze miła i kompetentna. Uważam , że jest najlepszym okulistą w Toruniu.