Nie znam drugiego tak profesjonalnego a zarazem ludzkiego lekarza.Wspaniały człowiek,przemiła , ciepła i pełna empatii kobieta!

Pani doktor Anna Jarocka nie dość, że bardzo dobry lekarz to przede wszystkim cudowny człowiek. Ma bardzo dobry kontakt z pacjentem, jest opiekuńcza i troskliwa. Trafna diagnoza Pani doktor uratowała mi życie, za co jej serdecznie dziękuję oraz całemu zespołowi lekarzy, wraz z Panem ordynatorem.

Podziękowania dla pani doktor Annie Jarockiej,za tak miłe przygotowanie w dniu30.11.2012r. do zbiegu koronografii która cały czas mnie prowadziła i opiekowała się mną oraz dla lekarzy którzy wykonywali koronografię wszystkim lekarzom bardzo dziękuję takich lekarzy powinno być jak najwięcej. pacjent ze Szczecinka. Marian Wiśniewski

Wyjątkowy specjalista, wybitny człowiek zna dobrze swój zawód i oczekiwania pacjenta. Dobrze nawiązuje kontakt z pacjentem. Jest bardzo miła. POLECAM !!!!

nie tylko wybitny lekarz ale humanista i czlowiek o wielkim sercu.dobrze zna swoj fach i widac ze ciegle sie rozwija zawodowo.badanie fizykalne prowadzi kompleksowo i s u p e r dokladnie polecam

Trafiłam do Pani Anny z silnym bólem klatki piersiowej. Przepisała mi leki, wykonała wszelkie niezbędne badania i czuję się dziś świetnie.

wyjatokowy spcjalista wybitny człowiek zna dobrze swoj zawod i oczekiwania pacjenta. dobrze nawiazuje kontakt z pacjentem , finanse nie sa dla Pani doktor wazne liczy sie czlowiek i jego potrzeby!!!

bardzo dobra lekarz bardzo jest pomocna polecam wszystkim

bardzo dobra lekarz bardzo jest pomocna polecam wszystkim

Bardzo miła i kompetentna Pani Doktor!Na wizycie w gabinecie poświęca pacjentowi dużo czasu.Wykonuje na miejscu wszelkie badania.Serdeczna,uśmiechnięta,dokładnie wyjaśnia istotę choroby.a najważniejsze że wprowadzone leczenie odnosi pożądany skutek.Gorąco polecam!

Człowiek u Pani Doktor czuje się człowiekiem, a zapewniam, że jest to rzadkością. Osoba kompetentna, miła, z szacunkiem do starszych zchorowanych osób, wykonująca szczegółowe badania i starannie dobierająca leki. Moja chorująca już od kilkunastu lat na serce mama, jest bardzo zadowolona, że znalazłam jej takiego lekarza. POLECAM!!!

Wciąż poszukujesz "Kardiolog Szczecinek"?

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Poradnie Specjalistyczne PUL-MED Grażyna Szwankowska
30 Stycznia 15/3

Kołobrzeska 16b lok. 1
78-400 Szczecinek
"KARDIODENT" Prywatna Praktyka Lekarska S. C.
Strażacka 2
78-400 Szczecinek
"KARDIODENT" Prywatna Praktyka Lekarska S. C.
Strażacka 2
Dowgielewiczowej 15 lok. 3

Femme-Art Ginekologia i Położnictwo
ul. Kombatantów 34, p.805
66-400 Drezdenko
Poradnia Neurologiczna - Belon, Krynicka, Sobkowiak-Osińska, Lekarze, Spółka Partnerska
Kombatantów 34