lekarz Anna Jarosz-Drozd

Pani doktor bardzo miła i konkretna. bardzo sumiennie podchodzi do swojej pracy, a pacjenta nie traktuje z wyższością

Zachowanie i kompetencje na poziomie 0. Pełni dyżur, a nie potrafi odpowiedzieć na najprostsze pytania o stanie zdrowie pacjentów.

Pani doktor bardzo nieprzyjemna. Nie potrafiła udzielić podstawowych informacji o stanie zdrowia pacjenta.

Od roku jestem stałą klientką Pani dr Anny Drozd. Mam do niej pełne zaufanie, bo efekty pracy są widoczne i bardzo zadowalające. Polecam każdemu, kto szuka specjalisty w dziedzinie protetyki.