lekarz Anna Kaczmarek

Miałam "przyjemność" dwa razy trafić na panią doktor na dyżurze podczas pobytu dziecka w szpitalu. Pani doktor z bardzo lekceważącym i chamskim podejściem. Kiedy zmierzyłam dziecku swoim prywatnym termometrem gorączkę okazało się, że ma prawie 39 stopni i zapytałam jej czy pielęgniarka mogłaby przyjść zmierzyć mojemu dziecku temperaturę termometrem szpitalnym , pani doktor powiedziała, że nie, że mam sama zmierzyć termometrem tradycyjnym, bo ona nie wie jak z nią dam sama radę w domu.😂 Także nikt nie przyszedł sprawdzić temperatury tak jakby to było wielkim poświęceniem z ich strony, a dodam jeszcze, że dzień wcześniej, gdy na zmianie był inny lekarz i dziecko gorączkowało panie pielęgniarki przychodziły co 2h kontrolować czy wszystko jest ok.

Pani doktor jest niezwykle nieuprzejmą osobą! Zamiast dokładnie zbadać i powiedzieć jak leczyć synka, stwiedziła z pretensją, że ona nie jest tu po by badać dzieci. Bezpodstawnie uznała, że trzeba dziecko przyjąć do szpitala, mimo jedynie lekko zaczerwienionego gardła i kataru. Bez jakiejkolwiek informacji podano mu antybiotyk. Brak kompetencji w leczeniu niemowląt skoro od razu kazała podać antybiotyk... Nie chcę mieć z tą kobietą nigdy więcej do czynienia!