lekarz Anna Kaczorowska-Antoniak

FAKT POMIMO WYZNACZONEJ GODZINY WESZŁĄM DWIE GODZINY PÓŹNIEJ-ALE TO ZAPEWNE DLATEGO ZE NFZ NA KAZDEGO PACJENTA PRZYPISUJE 15 MIN A PANI DOKTOR METODYCZNIE I Z DOKŁADNOŚCIA PODCHODZI DO KAŻDEGO PACJENTA I PRZEZNAACZA NA WIZYTE TYLE CZASU ILE TRZEBA.PRZEMIŁA UPRZEJMA ZYCZLIWA I CIEPŁA ORAZ PEŁEN PROFESJONALIZM DZIEKUJE

ORAZ PEŁEN PROFESJONALIZM
DZIEKUJE

Pani doktor jest miłą i bardzo uprzejmą osobą. Podczas wizyty poświęca dużo czasu na badania. Dotychczas żaden okulista nie badał mnie tak szczegółowo. Czasem trzeba spędzić trochę więcej czasu w poczekalni, lecz uważam, że warto. U Pani doktor leczę się ja oraz mój syn. Oboje serdecznie polecamy.

Mogę szczerze polecić panią doktor. Leczy moja babcię, ciocię, "przyszywaną babcię". Każda wizyta przebiega sprawnie, profesjonalnie, a fakt, że czasem trzeba troszkę poczekać zupełnie nie zniechęca! Ważne aby doktor był kompetentny i doskonale znał się na tym co robi, a w tym przypadku tak jest.

Czytałam wcześniejsze komentarze i szczerze mówiąc jestem zaskoczona.Leczę się u p.doktor od ładnych paru lat i nigdy nie miałam żadnych zastrzeżeń ani do uprzejmości p.doktor ani do sposobu w jaki leczy.Wcześniej leczyłam się u innych lekarzy i zawsze były problemy albo nie było odpowiedniego sprzętu i resztę badań musiałam robić w innym gabinecie albo wizyty po prostu nie wnosiły nic nowego.Odkąd jeżdżę do p.doktor jestem pod stałą kontrolą specjalistyczną mam robione wymagane badania kontrolne i mogę spać spokojnie bez obaw że coś z oczami jest nie tak.Również moja córka była na badaniach u p.doktor i była bardzo zadowolona z wizyty,nigdy wcześniej nie nosiła okularów i była troszkę załamana ze musi je nosić ale po badaniu razem z panią wybrała i zamówiła pasujące jej oprawki i w bardzo krótkim czasie mogła odebrać zamówione okulary.Obydwie bardzo sobie chwalimy p.doktor i z pewnością nie zmienimy naszej okulistki.Osobiście polecam ją swoim znajomym a oni swoim.pozdrawiam