Anna Kalinowska

1,7
1,4
1,8
1,5

Z całym szacunkiem, ale nie oddałbym tej pani do leczenia nawet zwierzaka. Jedyne co potrafi to zdołować pacjenta. Podważa opinie i zalecenia światowej sławy profesorów, więc jeśli mamy mieć takich medyków to naprawdę szkoda naszych pieniążków na NFZ. Gdzie u tej pani "LEKARZ" "PO PIERWSZE NIE SZKODZIĆ". Ogólnie napiszę nieładnie "DO DUPY MEDYK".

Gdzie u tej pani "LEKARZ" "PO PIERWSZE NIE SZKODZIĆ". Ogólnie napiszę nieładnie
"DO DUPY MEDYK".

Z całą pewnością nikomu nie życzę kontaktu z tą "Panią",kobieta bez kultury,traktująca pacjentów jak śmieci. Nie zna się na tym co robi,wyniku z rezonansu nie potrafi odczytać,nie pytając o dolegliwości wypisuje kolejne skierowania i wyprasza z gabinetu pacjenta, który nadal nic nie wie. Nigdy więcej. Wystrzegajcie się tej kobiety.

Tak niekompetentnego lekarza jak ta osoba, spotkałem pierwszy raz w życiu, całkowity brak zainteresowania pacjentem, lekceważenie, "ustawianie do pionu" na zasadzie "ja jestem lekarzem i ja mam rację" ... bardzo niemiła, zupełny brak profesjonalizmu .... nie polecam nikomu, nawet za karę ....

stanowczo odradzam wizyte u tej pani jest b.slabym diagnosta na dodatek nie umie słuchac,deprecjonuje innych lekarzy ,mnie nie zmierzyla nawet cisnienia,ale je wpisała w opisie wymyslajac wartosci z sufitu. trzymac sie od niej z daleka.

stanowczo odradzam wizyte u tej pani

brak kompetencji,słaby kontakt z pacjentem,marne diagnozowanie ,sprzeczne z diagnozami innych specjalistow nie polecam

nie polecam tej pani dr. traktuje swoich pacjentów jak żołnierzy oto jej komendy- wstać, siąść, nie przy biurku tylko dalej, zero kultury

nie polecam tej pani wiem że odrzuca kontynuację leczenia dobrych lek. prof. i wprowadza swoje znachorstwo

POLECAM MIŁA KOMPETENTNA I UPRZEJMA.PRZEPROWADZA WYWIAD PYTA O WSZYSTKO ,BADA SPRAWDZA CAŁĄ DOKUMENTACJE MEDYCZNĄ, JA JESTEM BARDZO ZADOWOLONA Z PANI DOKTOR. MI POMOGŁA.