Anna Klajnowicz

Onkolog

Odradzam leczenia u pani doktor. Mam wrażenie, że nie panuje nad swoimi emocjami. Nie można mieć do niej zaufania. Ciągle biega, wykrzykuje i nie można spokojnie porozmawiać. A jeśli uda się chwilowo porozmawiać z panią doktor, to powie, że ona nie jest specjalistką z tej dziedziny, tylko z innej i przeprasza, że skieruje do innego lekarza.

Lekarz którego odradzam niemiła nie słucha pacjenta rozstrzepana, arogancka nigdy nie ma czasu. Trafiłam do niej oczywiście z chorobą nowotworową i od razu na pierwszej wizycie ledwo weszłam do gabinetu usłyszałam proszę pytać bo nie mam czasu sama od siebie oczywiście nic nie poradzi. Nie przygotowała mnie jakie objawy mogą wystąpić po chemii tego dowiedziałam się od innych pacjentek. Biorąc 8 chemii 3 razy miałam odroczone złe wyniki nigdy nie zapytała jak się czuję. Na moje zapytanie o suplementy zrugała mnie i stwierdziła że mam za zadanie się nie przeziębić. Ale bez wsparcia organizm nie wydala po takiej chemii ale ona to ma głęboko bo przecież o nią nie chodzi nie dotyczy to jej osoby. Ta Pani doktor nie powinna pracować na takim oddzielę chociaż w ogóle nie powinna mieć kontaktu z pacjentami. Kiedy zapytałam o rekonstrukcje piersi to powiedziała po co mi to. Nawet o skierowanie na perukę musiałam się prosić bo zapomniała wypisać skierowania wiedząc że po pierwszej chemii trzeba ją zakupić bo włosy wypadają, zaznaczam że wszystkie pacjentki tej Pani miały taki sam problem nie wspomnę o źle wypisanych receptach czy zapomniała zlecić zrobienie receptorów nowotworowych. Problemem jest również wypisanie wniosku na świadczenie rehabilitacyjne czy rentę ale to problem tylko dla tej Pani doktor. Zastanawiam się czy pacjent musi to znosić

Praca pani doktor jest dobrze poukładana, zorganizowana, poświęca się pacjentom chociaż wielu z nas jest już nie do uratowania. Na nowotwora nie ma mocnych.

Polecam panią doktor. Wyprowadziła mnie z bardzo cięzkiego stanu (rak z przerzutami). Wykazała sie kompetencją, dbałością oraz dobrym kontaktem z pacjentem. Świadczy fachowy poziom usług. Pani doktor doskonale wywiązuje sie ze swoich obowiązków.

Swietny lekarz o profesjonalnym podejściu, rzeczowo i cierpliwie tłumaczy wszystko.Polecam

Pani Anna jest bardzo dobra w diagnostyce, kompetentna, poświęca dużo czasu pacjentowi. Godna polecenia.

Zdecydowanie odradzam tą Panią doktor i przestrzegam. W obyciu nieuprzejma i generalnie niemiła. Niekompetentna. Przeoczyła przerzuty do tak ważnych narządów jak płuca czy wątroba.I to jak mi wiadomo to już któryś z kolei taki przypadek. To karygodne. Zastanawiam się poważnie nad podjęciem innych koniecznych działań. Taki lekarz nie powinien leczyć. W ogóle.