lekarz Anna Link

Przekochana i przemiła Pani Doktor, a przy tym kompetentna! Mimo, że jest pediatrą to nie zawiodła nigdy jako lekarz pierwszego kontaktu (rodzinny). Poratowała mnie już nie raz w sytuacja kryzysowych, niekoniecznie z jej zakresu specjalizacji. Bardzo dziękuję za empatię i podejście!!

Jak może się czuć ojciec małego pacjenta, które sam ledwo rozumie, któremu czasem nie może pomóc, z powodu braku wiedzy medycznej ? źle ! Dopiero wizyta u Pani doktor uświadomiła mi co robiłem źle. Myślałem, że wejście do gabinetu to tylko chwila, ale ku mojemu zaskoczeniu, dziecko zostało zbadane od stópek do główki. Teraz synek ma właściwie dobrane leki, które nie były bardzo drogie ! Dziecku też się podobała wizyta bo nawet nie płakało - to jest podejście ! P O L E C A M Y :)

Przemiła Pani doktor, zaangażowana, uśmiechnięta, chętnie odpowiedziała na wszystkie pytania i wątpliwości. Polecam z czystym sercem!!!

Pediatra nowego pokolenia ! ambitna, rzetelna, uprzejma... dziękuję za profesjonalne podejście do mojego dziecka - dzięki Pani jest już zdrowe i uśmiechnięte :) wróciła w nim radość do życia ! dziękuję