Anna M Buszkiewicz

Logopeda, Neurologopeda

Zawsze dobrze przygotowana do zajęć, nie improwizuje (jak niestety niektórzy logopedzi) uśmiechnięta,życzliwa.Po 1, 5 roku terapii z Michasiem z całą pewnością jesteśmy na TAK.Polecamy

Rewelacyjna Pani Logopeda.Bardzo nam pomogła w ciężkiej mowie naszego dziecka,którego w przedszkolu rzadko kto rozumiał. Najlepsza ze wszystkich z którymi mieliśmy do czynienia( niestety kilku ich wcześniej było).Polecam Państwu z czystym sumieniem. Mama Jasia

Mama Jasia

Pani Ania bardzo pomogła mojemu 5-letniemu synkowi, który źle wymawiał kilka głosek, np.sz na s, k na t itp. Terapia trwała ok. 8 miesięcy, ale rezultat cieszy całą rodzinę. Dzięki temu, że Antek mówi poprawnie i wyraźnie, szybciej nawiązuje nowe kontakty z rówieśnikami. Dzięki zajęciom znacznie poszerzył słownictwo, zaczął czytać i pisać proste wyrazy. Naprawdę konkretna i zadaniowa pani logopeda z profesjonalnym podejściem do sprawy. Ponadto ciepła w kontakcie , w przypadku mojego dziecka widać konkretne efekty ciężkiej pracy nad wymową. To nasz wspólny sukces. Serdecznie polecam, mama Antka

Serdecznie polecam,
mama Antka

Miła i kompetentna osoba, bardzo uprzejma, mój synek od początku spotkania podchodził trochę nieufnie (jak do wszystkich nowo poznanych osób) lecz pod koniec spotkania bardzo się oswoił. Pani Ania tłumaczy wszystko bardzo jasno i zrozumiale na każdym etapie diagnozy i leczenia. Polecam i rekomenduję Panią Annę bez zastrzeżeń

Polecam i rekomenduję Panią Annę bez zastrzeżeń

Pani Anna jest godnym polecenia logopedą. Sprawnie zbadała nasze dziecko. Rzeczowo wytłumaczyła na czym polega jej wada wymowy, zaproponowała terapię którą oboje z żoną zaakceptowaliśmy (zestaw ćwiczeń do samodzielnego wykonywania w domu). Konkretnia, z dużą klasą i nienagannymi manierami. Serdecznie polecam

Z Panią Anią spotkałam się w przedszkolu mojego synka,który miał poważne problemy z mową(w wieku 3 lat mówił bardzo mało i to tylko zrozumiałe dla nas słowa).Pani Ania rzeczowo wyjaśniła przyczyny problemów oraz w jaki sposób należy pracować z dzieckiem.Po intensywnej terapii w którą była zaangażowana cała rodzina, udało się nam osiągnąć wspólny sukces.Synek zaczął ładnie budować wyrazy, potem zdania, a teraz jego mowa jest naprawdę nieporównywalna do tego co było.Chociaż przed nami jeszcze wiele pracy,to bardzo chciałam podziękować Pani za pomoc i wsparcie w terapii. Wszystkim będę polecała takiego ...

Wszystkim będę polecała takiego Logopedę!!!

Pani Ania jest człowiekiem nastawionym na dobro i pomoc innym. Niezwykle życzliwa, uprzejma i odznaczająca się niezwykłą wysoką kulturą osobistą, a przede wszystkim z wysokimi kompetencjami. Dowiedziałam się wszystkiego o stanie mowy mojego dziecka, które ma 3 lata, ponadto ma odpowiednie podejście do małych pacjentów, przemiła. Dziecko bardzo pozytywnie odebrało te wizytę. Oby więcej takich ludzi spotykać w życiu. Sumienna, miła, udziela rzetelnej informacji . Niezwykłe podejście do pacjenta. Szczerze polecam !!!