lekarz Anna Masior-Bulanowska

Laryngolog, Audiolog

Ja byłam dwa razy, Jutro idę na kontrolę. Leki dobrała skrupulatnie po wynikach z wymazu i prześwietleniu zatok. Pamiętała sama o lekach osłonowych i innych wspomagających leczenie. Zaleciła płukanie zatok antybiotykiem- od niej dowiedziałam się, że mogę to robić w domu a nie jak wcześniej w szpitalu gdzie można złapać niejedną bakterię. Cieszę się, że do niej trafiłam bo wcześniej miałam już dwie nietrafione wizyty u innych lekarzy.

Nikomu nie polecam. Błędna diagnoza. Pani doktor odrazu potraktowała mnie jak znerwicowaną wariatke, kiedy nie mogłam swobodnie oddychać. Znieczulała mnie 3 razy, co mnie prawie udusiło, do dziś mam uraz do przełykania. W dodatku, nie wykazała się chęcią pomocy ani odrobine profesjonalizmem lekarskim.

Pani doktor jest bardzo dokładna w diagnozie choroby,potrafi pacjentowi wytłumaczyć jego chorobę,skutecznie dąży do dobrego leczenia przepisując np.zabiegi.czy ewentualnie badania potrzebne do diagnozy choroby. Uprzejma,cierpliwa,w pilnej potrzebie pacjenta który nie był zapisany na termin-zawsze pacjenta przyjmie.Jest to lekarz z powołania-dla pacjenta.A niestety takich nam ubywa.Polecam każdemu takiego lekarza z sercem Wieloletnia pacjantka Pani doktor.

Wieloletnia pacjantka Pani doktor.

Ogólnie przyjemna osoba, jednakże nie pomogła mi za wiele. leczyłam się na szumy uszne a po 2 wizytach zostalam odeslana z kwitkiem, że w sumie to nie wie skad szum bo jestem zdrowa...

szczerze POLECAM. Lekarz z powołania. Mimo iż nie przyjmuję dzieci w przychodni przyjęła moje dziecko i zobaczyło coś czego inny partacz nie widział. Bardzo miła kompetentna, wzbudza zaufanie, świetny kontakt z dziećmi. od teraz nasz lekarz

Skuteczna, miła, komunikatywna i kulturalna Pani. Polecam serdecznie !

Skuteczna, miła, komunikatywna i kulturalna Pani. Polecam serdecznie !