lek. med. Anna Olender

Chirurg plastyczny

Lekarz specjalista chirurgii plastycznej. Przeprowadziła ponad 3000 zabiegów. Z czego ponad połowa to właśnie chirurgia plastyczna, rekonstrukcyjna i kosmetyczna. Posiada certyfikaty uczestnictwa w specjalistycznych kursach i konferencjach naukowych z zakresu chirurgii estetycznej, chirurgii plastycznej, chirurgii piersi, mikrochirurgii i chirurgii ręki. Jest członkiem zwyczajnym Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.

W 1999 roku rozpoczęła pracę i k...

Miałam wykonany zabieg korekcji nosa u dr Olender. Przed operacją mogłam pewnie z powodzeniem wcielić się w teatralną postać czarownicy, dzięki dr Olender mam piękny, delikatny, pasujący do mnie nosek. Jestem bardzo zadowolona. Zdecydowanie polecam tego chirurga.

Wciąż poszukujesz "Chirurg plastyczny Katowice"?

lek. med.
Jerzy Wilgus