Filtruj terminy

Chirurg Plastyczny Katowice

Angelius Szpital Provita
Fabryczna 13d Katowice Ochojec
40-611 Katowice

Polecam Pana doktora Zbigniewa Łuckiego. Fachowe podejście, miła atmosfera. Jestem bardzo zadowolona z efektów, miałam nie za ładny nos - po zabiegu jest piękny! ogromnie się cieszę

Opinia dodana przez: Anita

Katowice

Pani Doktor Wolnicka to lekarz z powołania. Potrafi rozmawiać z pacjentem - wszystko wytłumaczy. Dokładnie bada. Jest świetnym lekarzem, który dysponuje ogromną wiedzą zarówno teoretyczną jak i ma praktykę. Polecam

Uniwersytecka 25 lok. 65
40-007 Katowice

Miałam wykonany zabieg korekcji nosa u dr Olender. Przed operacją mogłam pewnie z powodzeniem wcielić się w teatralną postać czarownicy, dzięki dr Olender mam piękny, delikatny, pasujący do mnie nosek. Jestem bardzo zadowolona. Zdecydowanie polecam tego chirurga.

Opinia dodana przez: Nadia

NZOZ EUROKLINIKA

40-767 Katowice

Witam serdecznie, 3 raz musze dodawać tu opinie bo ciągle mi ten wasz mail nie działa drogi rankinglekarzy.pl!!!!1 a teraz opinia: u Doktora robiłam nosek(nie bolalo) w czerwcu a tydzień temu synowa biust powiększla. Co do synowej to nie napisze no bo wiadomo tydzień bo to jeszcze tak cudów nie ma, ale ona sama twierdzi ze jest spoko. Ja z nosa tez jestem zadowolona, cena nawet przystępna bo na konsultacjach byłam u kilku i cenniki podobne, różnice nie wielkie. No nie ważne. Opieka super. Bardzo fajne pielęgniarki trafiły się zarówno mi jak i synowej. Panie z recepcji bardzo miłe, kontskt telefoniczny wiadomo , że w godzinach pracy ale na maila to i wieczorem tego samego dnia odp była. Fajnie, że tak się dba o pacjenta, nie to co ten nasz nfz. bo to ważne, no wiadomo każdy ma jakieś obawy to pyta. Generalnie sama jeszcze wrócę na jakiś lifting , ale mam nadzieje ze druga synowa nie bedxie nic chciała bo pójdę z torbami. Sle gorące pozdrowienia dla was eurokliniko i dla doktora!

Opinia dodana przez: Karina K.

Katowice

W Katowicach byłam na wizycie konsultacyjnej, zabieg (korekcja nosa) był w klinice w Żarkach Letnisko. Zacznę od tego, że dziękuję całemu personelowi za naprawdę ciepłą, fachową opiekę. A samej dr Olender dziękuję za serce i to, że w końcu mam taki nos, którego po prostu się nie wstydzę. Jest piękny.

Opinia dodana przez: Elia
Chirurg plastyczny Katowice dr n. med. Marcin Sierociński

CERAM-DENT Prywatna Opieka Stomatologiczna NZOZ Grażyna Opiłka
Zabrska 1/4
40-083 Katowice

Witam.Dziś jest 10 dzień po operacji nosa,dzisiaj miałam ściągany gips(miałam całkowitą korektę nosa,część chrzęstną,kostną,prostowanie przegrody).I to co zobaczyłam przeszło moje najśmielsze oczekiwania.Mój nosek jest cudny,mały,prosty,bez garba.Jestem najszczęśliwszą osobą na świecie i od dziś zaczynam NOWE ŻYCIE.P.dr.M.Sierociński jest niesamowitym specjalistą,skromnym,miłym człowiekiem.Jest to lekarz oddany swojej pasji,wspaniały chirurg,który wie co robi.A Pani Elwirka jest również niesamowitą osobą,ciepłą,życzliwą,bardzo pomocną w każdej chwili i dodającą otuchy.Chciałam z całego serca podziękować P.dr.Marcinowi i Pani Elwirze za to,że dali mi NOWE ŻYCIE.Polecam Pana doktora wszystkim.Pozdrawiam serdecznie.Aneta G.

Małe sprostowanie-oczywiście doktorowi należy się 5/5 a nie jak wcześniej napisałam 3/5 nie zauważyłam i pomyliłam się...

Opinia dodana przez: Anetta G.

Wojewódzka Poradnia Hematologiczna
Powstańców 31
40-038 Katowice

Bardzo dobry chirurg plastyk.Uprzejmość i kompetencja na najwyższym poziomie.Świetna specjalistka.Moje uszy wyglądają teraz obłednie.Pani doktor Jaklik spełniła moje oczekiwania w 100%.Pieknie dziekuje p.doktor i polecam wszystkim, ktorzy borykają sie z problemem odstajacych małżowin usznych. Zabieg bezbolesny, po korekcie niewielki bol. Dziekuje takze przemiłym paniom pielegniarkom asystujacym p.doktor podczas zabiegu.

Zbigniew Mazan Klinika Chirurgii Mazan
ulica Brzozowa 54
40-170 Katowice

Nie pozwoliłabym się nawet dotknąć temu pseudo-lekarzowi już nigdy więcej!!! Zrobiłam maleńki zabieg usuwania znamienia na twarzy. Znamię maleńkie (niecałe pół cm), ale porastające włoskami. Doktor uznał, że nie potrzebna jest histopatologia, choć o nią prosiłam i gotowa byłam zapłacić. Ponadto uznał, że znamię po usunięciu wystarczy przypalić, nazywa się to elektrokoagulacja. Za nic nie chciał wyciąć tradycyjnie, choć nalegałam, ze względu na pojawiające się włoski. Lekarz zapewnił, że efekt będzie lepszy. Na samym zabiegu panie asystentki dopadły mnie (ponieważ kazano się rozebrać do naga i dano przeźroczyste wdzianko) i proponowały usunięcie większej ilości znamion z brzucha... w promocyjnej cenie. Powiedziałam, że dziękuję... jak na twarzy wyjdzie ok, to na pewno jeszcze się zdecyduję na taki zabieg. Samo wycinanie trwało jakieś 3 minuty. Pamiątkę tego zdarzenia noszę na sobie do dziś. Po zabiegu została mi ciemna blizna od wypalania, zdecydowanie większa niż pierwotny zabieg... a włoski sobie nadal rosną w najlepsze. O ile bliznowacenie jest sprawą indywidualną (mówiłam lekarzowi, że wolę pionową bliznę, niż kółko większe od znamienia, ale zapewniał, że blizny nie będzie).... o tyle wycięcie znamienia bez korzenia włosków, to już jest czyste partactwo!!! Od zabiegu minął grubo ponad rok... a rana goiła się idealnie, więc nie jest to też wina jakiś późniejszych komplikacji. Reasumując. Nie wiem, jak w dobie XXI wieku, gdzie ludzie korygują sobie uszy, nosy, biusty i śladu nie widać, chirurg plastyk mógł tak niechlujnie się ze mną obejść. NIE POLECAM !!!

Opinia dodana przez: lid

ulica Słonecznikowa 28A
40-748 Katowice

Bardzo polecam panią Doktor, bo jest jednym z najbardziej kompetentnych i takich "zyciowych" lekarzy jakiego kiedykolwiek poznałam. Chciałam poddać się liftingowi twarzy i wydawało mi się, że to jedyna metoda naciągnięcia wiotkiej skóry. Ale PaniAldona poradziła mi żebym najpierw zaczęła od zabiego, co się nazywa Ultraformer. Jak się okazało jeden zabieg zadziałał i nie było potrzeby cięcia. Oczywiście jak to baba, panikowałam, że stan mojej skóry jest fatalny a ta maszyna sobie poradziła. Dziękuję Pani Doktor!

Opinia dodana przez: Ala

Sobańskiego 111
40-685 Katowice

Z prof. Strużyną miałem kontakt dość dawno temu (ponad 15 lat) - jednak ponieważ miał on znaczący wpływ na mój wygląd i dalsze życie, mimo upływu czasu chciałbym podzielić się swoją opinią. Otóż po wybuchu benzyny miałem oparzenia drugiego stopnia większej części twarzy. To nie do uwierzenia, ale nie zostały mi żadne - najmniejsze nawet ślady (bez wykonania przeszczepów)! Ordynatorem oddziału plastyczno-oparzeniowego CSK WAM w Warszawie przy ul. Szaserów był wówczas doc. dr hab. n. med. Jerzy Strużyna. Dzięki jego osobie i zastosowanemu leczeniu, mogę cieszyć się twarzą bez blizn. Dodam, iż oprócz wiedzy merytorycznej i doświadczenia prof. Strużyny, na uwagę zasługuje bardzo wysoki poziom etyki. Bez cienia wątpliwości mogę go polecić jako specjalistę najwyższej klasy w zakresie chirurgii plastyczno-oparzeniowej.

Opinia dodana przez: Arpa ea_pajak

Chirurdzy plastyczni w mieście Katowice