lekarz Anna Orkisz-Popczyk

Laryngolog

Cudowna, miła, bardzo kompetentna lekarka , stawia trafne diagnozy, a leczenie ,które wprowadza p. Dr jest skuteczne( po licznych trwających 3 mies. wędrówkach od lekarza do lekarza- po jednej wizycie u p. Dr wreszcie poczułam, że jest mi lepiej, a w efekcie zaaplikowanego leczenia wyzdrowiałam)Dziękuję także za wyjątkowo serdeczny i pełen zrozumienia kontakt z pacjentem- wreszcie Ktoś słuchał co mówiłam i powiązał wydawałoby się nie związane ze sobą objawy. Życzę P.Dr samych pięknych dni i dużo zdrowia i szczęścia.!!!

Pani dr ma bardzo profesjonalne podejscie do pacjeta, świetnie wyjaśnia dolegliwości i jak najlepiej leczyć, również posiada dobry sprzęt w gabinecie. Miałam bardzo duży problem z uszami i odwiedziłam wielu lekarzy.. dopiero Pani dr dobrała odpowiednie leczenie. Polecam !

Polecam zdecydowanie Panią Doktor, wykryła u mnie w gardle niebezpieczny guzek, zagrażający życiu, który pomyślnie usunęłam, wskazała także powód mojej ciągłej chrypy i problemów z mówieniem: moje leki na inne choroby prawie całkowicie zniszczyły struny głosowe. Dzięki Niej mówię, a pracuję głosem i jest to u mnie pierwszorzędna rzecz. Dziękuję Jej z całego serca za wspaniałe, wieloletnie leczenie!

Cudowna Pani doktor, inteligentna, miła, ma Super zaopatrzony gabinet, miłą obsługę. Serdecznie polecam

Wspaniały lekarz i wspaniały człowiek. Mogłabym się długo rozpisywać nad tym jak świetnym lekarzem jest Pani doktor. Byłoby cudownie gdyby było więcej lekarzy z taką wiedzą, zaangażowaniem i podejściem do pacjenta.

Fantastyczny lekarz. Jest na prawdę zainteresowana pacjentem. Rzetelnie tłumaczy zawiłości medyczne i jest skuteczna.

Fantastyczna Pani Doktor, polecam serdecznie jestem bardzo zadowolona z leczenia. Pełen profesjonalizm.

Bardzo dobra pani doktor. Przejmuje się chorobą pacjenta.

Bardzo dobra pani doktor. Przejmuje się chorobą pacjenta.

Zdecydowanie polecam,lekarz,który w pacjencie widzi człowieka co dziś tak rzadko spotykane.