lekarz Anna Palenga-Kowalczyk

Okulista

Genialne podejście do dzieci. Byłem w grudniu 2015 r. na wizycie ze swoim 15 miesięcznym dzieckiem, które jak wiadomo jest bardzo wymagającym pacjentem. Serdeczna atmosfera, ogromna wrażliwość i co równie istotne niezwykły profesjonalizm. Ważne: zostaliśmy przyjęci pomimo nagłej sytuacji i napiętego grafika Pani doktor.Pomoc została udzielona bez jakiegokolwiek zbędnego komentarza. Dla mnie jako rodzica ideał lekarza w stosunku do dzieci. Myślałem, że tak wysoki poziom obsługi to tylko pobożne życzenia rodziców. To jednak działo się naprawdę. :-)

Wciąż poszukujesz "Okulista Rybnik"?

ul.Na Górze

ul.Na Górze