Filtruj terminy

Okulista Rybnik

lekarz Mirosław Rycman

ul.Na Górze
44-200 Rybnik

U dr Rycmana leczy się spora część mojej rodziny i znajomych. Ja sama, jako jego pacjentka, mogę tylko polecić, bo lekarz zawsze poświęca mi sporo czasu, dokładnie bada ( a to istotne, gdy większość lekarzy opiera się na badaniu komputerowym) i tłumaczy dalsze postępowanie. Warto się wybrać, gdyż zdrowe oczy są wyjątkowo ważne.
Opinia dodana przez: Basia

lekarz Danuta Świeży

ul.Na Górze
44-200 Rybnik

Rzadko już spotkać tak kompetentna osobe Miałam zapalenie tęczówki oka gdzie chodząc do innej okulistki nie mogła rozpoznać choroby po pięciu dniach udałam się do pani doktor gdzie ta od razu podjęła właściwe leczenie od razu powiedziała mi na co jestem chora Zaskoczyło mnie jej przyjęcie bardzo miła koszt wizyty to na prawdę minimum kontrolna wizyta bez dodatkowej opłaty Polecam tą lekarkę bo dziś juz mało takich lekarzy dla niej ...
Bardzo dobry specjalista, jeśli ktoś oczekuje głaskania po głowie jak przychodzi z zapaleniem spojówek,albo innymi głupotami w środku nocy, to nie dziwię się, że Pani doktor może wydać się zirytowana, dyżury są od ratowania w przypadkach zagrożenia a nie od zajmowania się łzawiącym okiem. Dla mnie świetny fachowiec, miałam skomplikowaną operację, którą wykonała bezbłędnie dzięki czemu ciągle widzę! Dziękuję Pani Doktor!
Opinia dodana przez: Zofia

lekarz Katarzyna Kopczyńska

gabinet prywatny
ul. Kościuszki 59 \\ ul. Jana III Sobieskiego 28
44-200 Rybnik

Byliśmy ostatnio z dzieckiem, wrażenie mam takie, że marnuje czas, swój i ludzi szukających u niej pomocy.
Opinia dodana przez: Marek

lekarz Sławomir Bolek

GABINET PSYCHOTERAPII
Powstańców Śląskich 3
44-200 Rybnik

Wybitny okulista, uratował moje oko w którym miałem hipotonię jako powikłanie po innym zabiegu u innego lekarza.
Po kilku miesiącach niemal ślepego oka znowu widzę na nie wyraźnie.
Pan doktor wykonał u mnie witrektomię z podaniem gazu w szpitalu na Energetyków 44 w Rybniku.
Panie doktorze bardzo Panu dziękuję, anonimowo bo pacjentów zapewne Pan ma tyle ,że trudno ich zapamiętać.
Wdzięczny pacjent , któremu przywrócił Pan radość z życia
Opinia dodana przez: Daniel

lekarz Janina Wiśniowska-Sznajder

gabinet prywatny
ul. Kościuszki 59 \\ ul. Jana III Sobieskiego 28
44-200 Rybnik

Bardzo kompetentna i uprzejma lekarka. Polecam!

lekarz Monika Jara-Wieczorek

Stacja Pogotowia Ratunkowego
Energetyków 46
44-200 Rybnik

Wspaniała lekarka, profesjonalnie, kompleksowo i szczegółowo bada oraz wyjaśnia. Świetne podejście do dzieci zarówno nastolatek, jak i ruchliwych, dociekliwych oraz opornych młodszych. Bardzo uprzejma, a zarazem konkretna. Serdecznie polecam!
Opinia dodana przez: Aleksandra

lekarz Ewa Grabińska-Chlubek

Korfantego 11
44-200 Rybnik

Lekarz na wysokim poziomie! Całym sercem oddana pacjentowi ! Wytłumaczy wszystko, odpowie na każde pytanie, przebada od A-Z, bardzo szczegółowo. Lekarz o wielkim sercu. Potrzebowałam wizyty bardzo pilnie i zostałam przyjęta bez problemu. Dziękuję raz jeszcze i szczerze polecam!!!! Na prawdę warto!
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Anna Palenga-Kowalczyk

Korfantego 11
44-200 Rybnik

Genialne podejście do dzieci. Byłem w grudniu 2015 r. na wizycie ze swoim 15 miesięcznym dzieckiem, które jak wiadomo jest bardzo wymagającym pacjentem. Serdeczna atmosfera, ogromna wrażliwość i co równie istotne niezwykły profesjonalizm. Ważne: zostaliśmy przyjęci pomimo nagłej sytuacji i napiętego grafika Pani doktor.Pomoc została udzielona bez jakiegokolwiek zbędnego komentarza. Dla mnie jako rodzica ideał lekarza w stosunku do dzieci. Myślałem, że tak wysoki poziom obsługi to tylko pobożne życzenia ...
Opinia dodana przez: Piotr

dr Danuta Świerzy

Rybnik

Leczę się juz u pani Doktor 15lat i jestem z niej bardzo zadowolony! super kobieta lekarz!

Okuliści w Rybniku