lekarz Mirosław Rycman

Od kilkunastu lat byłam wierną pacjentką dr. Rycmana, jednak zmieniło się to bezpowrotnie po trudnych przeżyciach, traumie jaką mi zgotował. Doszukiwał się choroby nieuleczalnej, na szczęście pomylił się z diagnozą, na domiar złego wystawił mi złą receptę - po wykupieniu okularów okazało się, że "pływam" i jedyne 1200zł wyrzuciłam do kosza, reklamacji nie uwzględnił. Ja nie polecam.

Ja nie polecam.

U dr Rycmana leczy się spora część mojej rodziny i znajomych. Ja sama, jako jego pacjentka, mogę tylko polecić, bo lekarz zawsze poświęca mi sporo czasu, dokładnie bada ( a to istotne, gdy większość lekarzy opiera się na badaniu komputerowym) i tłumaczy dalsze postępowanie. Warto się wybrać, gdyż zdrowe oczy są wyjątkowo ważne.

wszystkie opinie są ok moja nie i stanowczo odradzam wizytę u tego naciągacza uśmieszki gadki miłe podejście tylko po to żeby mnie zaprosić na kolejną wizytę i skasować pieniądze !!!!

Jesteśmy bardzo zadowoleni po wizycie u pana doktora .Jest osobą bardzo miłą,ma bardzo dobre podejście do małych dzieci ,jest cierpliwy ,uśmiechnięty poświęca dużo uwagi i co najważniejsze dziecko przechodzi badanie bezstresowo.Jest lekarzem bardzo kompetentnym i godnym polecenia,takich lekarzy jest u nas bardzo mało!!!

Bardzo dobry lekarz byłam u Pana doktora z rocznym synusiem, super podejście do dziecka bardzo miły, wytłumaczył co i jak robić żeby wada wzroku się zmniejszyła a przede wszystkim zna się na rzeczy nie to co niektórzy lekarze. Polecam tego okulistę wszystkim.

Polecam tego okulistę wszystkim.

Poszłam z synem (2,5 roku) z polecenia, nie zawiedliśmy się, super podejście do małego pacjenta oraz rodziców :) Gorąco polecam!

Gorąco polecam!

Witam Pana doktora polecił mi znajomy i się nie zawiodłam. Dawno nie spotkałam tak kompetentnego i uprzejmego lekarza. Do okulisty chodzę prywatnie i nigdy nie miałam tak kompleksowego badania. Podejście do pacjenta jest rewelacyjne miły, uśmiechnięty i bardzo rozmowny. Każdemu z czystym sumieniem polece Pana doktora, bo naprawde warto.

Witam
Pana doktora polecił mi znajomy i się nie zawiodłam.
Dawno nie spotkałam tak kompetentnego i uprzejmego lekarza.
Do okulisty chodzę prywatnie i nigdy nie miałam tak kompleksowego badania.
Podejście do pacjenta jest rewelacyjne miły, uśmiechnięty i bardzo rozmowny.
Każdemu z czystym sumieniem polece Pana doktora, bo naprawde warto.

Bardzo polecam tego lekarza ja byłam pierwszy raz z dzieckiem i odniosłam bardzo dobre wrażenie, przyjemny sympatyczny człowiek,szczególnie dla dzieci.

Wyjątkowo sympatyczny i przede wszystkim kompetentny lekarz. Poświęca pacjentowi sporo czasu, (chociaż jest ich zawsze sporo) dokładnie bada i stara się wszystko wytłumaczyć tak, żeby normalny człowiek mógł to zrozumieć. Naprawdę polecam.

Bardzo dobry lekarz, polecam szczególnie rodzicom, którzy szukają okulisty dla swojego dziecka. Miły, sympatyczny, stara się nawiązać kontakt z dzieckiem przed badaniem. B. dobry okulista, wszystko wytłumaczy, poświęca czas pacjentowi. Polecam!:))