lekarz Anna Pawlik-Krasoń

Nigdy nie oceniałem żadnego lekarza, ale ta Pani na to po prostu zasługuje. Mój pierwszy kontakt z okulistą oceniam na 5. Szkła dobrane perfekcyjnie w bardzo miłej i uprzejmej atmosferze. Szczerze ciężko mi porównać, do jakiegokolwiek lekarza pod względem uprzejmości. Człowiek wychodzi od Niej po prostu weselszy :) Pogodą ducha masakruje innych lekarzy. Polecam! :)

To jest wysoko ujmujaca osoba, co mnie osobiscie denerwuje.

To jest wysoko ujmujaca osoba, co mnie osobiscie denerwuje.

Śiwtna okulistka! Umie wytłumaczyć wszytsko, jest niezawodna! Mój tata, ja i moja mama często się do niej wybieramy na sprawdzenie oczu. świetna, uprzejma i doświadczona! polecam gorąco!