Córka Gabrysia ma skończone 6 lat. Cechuje ja opozniony rozwój mowy. Jakanie towarzyszylo jej od 4tego roku życia. W związku z czym przeszła koszmarna drogę porzez specjalistów logopedow, neurologopedow, neurologow, psychologow w całej Polsce, nawet trafiłam na tresure bo inaczej nie mogę tego nazwac nowa mowa. pl gdzie w twarz mi powiedziano, że moja córka będzie jakala do ostatnich dni zycia. Ze tylko metoda wolnego mówienie da jej szansę porozumiewania sie. Szanowni Państwo - pisze do zainteresowanych poważna terapia-Terapia Palin PCI obalila wszystkie tezy wyssane z palca a przeprowadzona przez specjaliste Panią Anne Prokop, który poza wrozeniem z fusów jak większość logopedow u których wręcz blagalam o pomoc, którzy przejechali studia chyba na ściągach na uczelniach na których wartością studenta jest tylko frekwencja i tu z tego miejsca pozdrawiam ich wszystkich, którzy marnujac czas mojej corce, mnie i męża wprowadzili w okropny stan psychiczny, robiąc karierę podobno świetnego specjalisty na plecach naszej Gabi... Pani Ania dała mi wiarę i przeprowadziła terapię która uwolnila moja córkę od jakania. Uwolnila ja od zanizonej samooceny oraz wyzwolila jej myślenie z tego balaganu, którym terapeuci karmili Gabrysie przeszlo dwa lata. Uwolnila mnie i męża od myślenia, że dziecko jakajace jest dzieckiem niepelnowartosciowym. Terapia przeprowadzona przez Panią Anię, to ogromny bagaż więdzy i pracy, każde spotkanie podparte literatura, dzięki której mogliśmy zrozumieć z czym córka ma problem a z czym my rodzice... Polecam Panią Anne Prokop, jako terapeute z ogromną wiedzą, zaangażowaniem i pasja a nie maszynka do robienia biznesu na ludzkiej krzywdzie.

Pani Anna jest pierwszym logopedą, który mnie nie zniechęcił do dalszych wizyt, tak jak to było u innych. Dla mnie jako dla osoby dorosłej miało niebagatelne znaczenie, indywidualne podejście, dostosowane w końcu do mojego wieku. Potrafi służyć pomocą i radą w każdej chwili. Dzięki niej nie tylko wiem jak radzić sobie z jąkaniem, ale też czym ono jest . Przydatne jest to zwłaszcza w celu uświadamiania o tym inny osób. W ciągu półtora roku od pierwszej wizyty mój komfort mówienia poprawił się diametralnie . Jeśli kiedyś 10 procent moich wypowiedzi było płynnych, to teraz jest ich 90 procent. Jednego mogę tylko żałować, że nie spotkałem jej wcześniej. Pomimo tak znaczącej poprawy dalej zamierzam kontynuować terapie u pani Anny. Jan Sasiak

Pani Ania prowadzi indywidualne zajęcia logopedyczne z córką od dwóch lat. Dała się poznać jako osoba, która swoją pracę traktuje poważnie, a jednocześnie w kontakcie z dzieckiem jest zabawna, ciepła i cierpliwa. Potrafi słuchać i obserwować, nie patrzy co chwilę na zegarek, jest skoncentrowana na tym, co robi. Polecamy bez wahania. Rafał Kamiński

Super Pani logopeda po wnikliwej diagnozie wie co w trawie piszczy i pomaga bezbłędnie. Gorąco polecam. Monika Tobiasz