lekarz Anna Pszeniczna

Lekarz medycyny pracy, Neurolog

Pani doktor Pszeniczna jest niezwykle charyzmatyczną i miłą osobą! Jej podejście do pacjenta jest bardzo profesjonalne, do każdego przypadku podchodzi indywidualnie, a w moim przypadku jej porady za każdym razem są trafne. Polecam z całego serca!

Nie będę się powtarzać, więc podpinam się pod komentarz przedmówcy. Nie polecam tej Pani, minęła się z powołaniem, na pewno lekarzem jej nazwać nie można!!!!

Nie będę się powtarzać, więc podpinam się pod komentarz przedmówcy.

Odradzam każdemu kobieta bardzo obcesowa wręcz arogancka ja zdaje sobie sprawę że to ciężki zawód. Zdobycie uprawnień łączy się z wieloletnimi ciężkimi studiami ale bycie lekarzem nie zwalnia z zachowywania elementarnych zasad kultury. Jestem też w stanie zrozumieć fakt ze lekarz nie ma obowiązku ani nawet powinności bycia miłymi życzliwym dla pacjentów jeżeli w zamian oferuje rzetelną wiedzę i trafną diagnozę. Niestety w gabinecie u Pani Anny Pszenicznej nie znajdziecie fachowej porady pacjent jest traktowany jak intruz i hipochondryk. I zamiast recepty lub zaleceń leczenia dostaje reprymendę. Być może trafił na gorszy dzień każdy taki ma też jestem w stanie zrozumieć ale nie jestem odosobniony w mojej opinii. Słyszałem opinie skrajnie gorsze ale nie mam dowodów na prawdziwość tych tez i nie jestem osobą upoważnioną do ich upubliczniania. Bezsprzecznie nie jestem obiektywny w ocenie pani lekarz bo wywarła na mnie bardzo negatywne wrażenie. Nie polecił bym nikomu wizyt u Pani lekarz.