dr n. med. Anna Pypłacz-Gumprecht

1,9
2,4
2,9
2,1

Pani "doktor" (piszę w cudzysłowiu, ponieważ wygląda na to, że pomimo piastowanej funkcji nie dorobiła się tego tytułu) oraz jej wiernym przybocznym (z litości pominę nazwiska) polecam odświeżenie lektury tzw. przyrzeczenia lekarskiego. Na szczęście trafiłem też na lekarzy, którzy nie udają dla chronienia własnego tyłka i resztek reputacji, że pacjent jest wyleczony kiedy nie jest.

Ja dawno temu byłam u niej z moim starszym dziadkiem (miał uczulenie od stosowania Amolu).Miałam straszne problemy z moją cerą-po prostu cała twarz w ropnych wypryskach...tragedia.Korzystajac z okazji spytałam sie o moją cere i przepisała mi EFAKLAR-jedyny lek który mi pomógł!!! A muszę zaznaczyć,że stosowałam już wszystko! JA jestem bardzo zadowolona z tej lekarki .Szczerze ją polecam ,co prawda trzeba wybulić te 80zł ale naprawde warto ! Ewa

Witam serdecznie, miesiąc temu zawitałam u Pani Dermatolog. W poczekalni powiedziano mi że wizyta to koszt 70 zł na miejscu jednak to już koszt 80 zł... Idąc prywatnie do dermatologa myślałam o jakiś konkretnych oględzinach jakiś innych badaniach niż zwykle itp. Przedstawiłam swoją historię popatrzyła na mnie wypisał recepty i kazała zgłosić się za miesiąc. rozpisała na kartce to kiedy mam kłaść ale bez konkretnych wskazówek np czy powinnam dawać fluid na maści czy nie itp.. Dostałam antybiotyk i 2 maści jedna ogólnodostępną bez recepty, którą już kiedyś miałam a ...

Witam serdecznie,
Idąc prywatnie do dermatologa myślałam o jakiś konkretnych oględzinach jakiś innych badaniach niż zwykle itp. Przedstawiłam swoją historię popatrzyła na mnie wypisał recepty i kazała zgłosić się za miesiąc. rozpisała na kartce to kiedy mam kłaść ale bez konkretnych wskazówek np czy powinnam dawać fluid na maści czy nie itp.. Dostałam antybiotyk i 2 maści jedna ogólnodostępną bez recepty, którą już kiedyś miałam a zauważyłam to dopiero przy płaceniu le jak kupić to kupić całość. Po miesiącu cera już nie ma tylu wyprysków ale zastanawiam się czy jest to przyczyna lekarstw czy tego że np od tamtego dnia nie jem pikantnych rzeczy i jestem na lekkiej diecie no i jem co chwile skrzyp i magnez .... Mam iść jutro na wizytę ale czy za obsługę i poświęcone 10 min chce płacić 80 zł? Dla tego jeśli chodzi o podejście do mnie jako do pacjenta nie jestem zadowolona natomiast jeśli chodzi o efekty w moim przypadku ok.

Lekarka leczy bezskutecznie. Wizyta za wizyta i skutek zaden! Nie polecam.

Lekarka leczy bezskutecznie. Wizyta za wizyta i skutek zaden! Nie polecam.

Jestem po pierwszej wizycie. Pani doktor nie pytała sie o historię moich problemów z cerą. Nie kazała robić żadnych badań. Pomimo tego, ze mówiłam o uczuleniu na kosmetyki Avene, bardzo je polecała i dała ulotkę. Wizyta w aptece kosztowała mnie 230 zł - bardzo drogie antybiotyki (nie mówiła o odpowiednikach. Następna wizyta za miesiąc.

byłam kolejną pacjentką która wyszla z gabinetu z ulotką firmy avene

byłam kolejną pacjentką która wyszla z gabinetu z ulotką firmy avene

Byłem u tej pani już kilka razy i więcej nie pójdę.Za każdym razem przepisuje i poleca kosmetyki z firmy "La Roche-Posay",dając za każdym razem ulotki z tej firmy.Przepisuje najdroższe leki,które mają swoje tańsze odpowiedniki.Odradzam