lekarz Anna Reut

Internista, Reumatolog

3,7

Chciał przestrzec pacjentów, że szkoda pieniędzy i czasu.Na dzień dobry powiedziała ,że nie ma czasu i musi wyjść. Lekarz ,który minął się z powołaniem. Niemiła , traktująca z góry rozczarowała mnie . Nie postawiła diagnozy odmówiła przyjęcia na oddział i kazała pójść na inny .Zdecydowanie takim lekarzom mówię nie !!!

Bardzo profesjonalne podejście. Szybko podjęte leczenie i sprawdzenie powiązań z innymi schorzeniami u różnych specjalistów. Polecam gorąco

Bardzo fachowo podchodzi do pacjenta. Prowadzona przez dr terapia przynosi dobre wyniki. Polecam wszystkim jak dobrego specjalistę.