lek. dent. Anna Szponar-Żurowska

Stomatolog, Ortodonta

Bardzo polecam. Mam porównanie z innymi ortodontami. Pełna fachowość i profesjonalizm. Do każdej wizyty p. doktor jest przygotowana, wie wszystko o pacjencie, co robiła, i co dziś wykona. Najbardziej mnie przekonała kiedy po pierwszej wizycie i zrobieniu "setki" zdjęć przedstawiła mi pełną ocenę. Wszystko było dokładnie przemyślane, udokumentowane, żadnej przypadkowości. Leczenie "idzie" znakomicie, efekty są powalające.

Leczenie "idzie" znakomicie, efekty są powalające.

Świetny specjalista, aż żal, że w innych dziedzinach medycyny takich nie ma. Wszystko wytłumaczy, odpowie na każde pytanie, jest szczera i nie naciąga na niepotrzebne wizyty, a co najważniejsze nie przeciąga leczenia w nieskończoność. Polecam!

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Czerwonak"?

Andrzej Polimirski

Chirurg stomatolog