lekarz Anna Witkowska

Neurolog

Pani doktor jest "moim" lekarzem od ponad 20 lat. I oby była do końca. Jest bardzo kompetentnym lekarzem, zauważa też to, o czym pacjent nie mówi wprost, nie tylko swoją "działkę". Nie jest wylewna, słodka, potrafi być ostra, ale jest bardzo życzliwa. Nie zdarzyło się, aby mnie nie przyjęła, gdy przyszłam bez zapisu. Jestem Jej bardzo wdzięczna za opiekę i troskę i nie rozumiem tych negatywnych opinii, w których nie ma nic pozytywnego. Jest jednym z dwóch moich lekarzy (drugi to kardiolog), którzy patrzą na całość, nie tylko na czubek swojej specjalności. Polecałam Ją wielu osobom i każda była zadowolona z Jej całościowego podejścia do pacjenta. Mam 70 lat i wiele doświadczeń ze szpitalami, lekarzami. Bardzo polecam Panią doktor, jeśli ktoś ma problemy, z którymi inni lekarze sobie nie radzą.

Pani doktor Anna Witkowska jest godna polecenia. Chętnie wysłuchuje wszystkich problemów ze zdrowiem nie tylko tych, które maja bezpośredni związek z neurologia. Leczę się u Pani doktor od 4 lat, jestem bardzo wdzięczna za to, że nie zbagatelizowała moich problemów z migrena jak to było w przypadku gdy byłam pod opieka innego neurologa. Chętnie poświęca swoj czas aby pomóc swoim pacjentom. Pani doktor była nie pocieszona, że mój wynik badania nie przyszedł na czas i że idzie na urlop nie poznając wyników.

Lekarka jest niezwykle arogancka, nieprzyjemna, miejscami chamska. Zero empatii, zero zrozumienia, buta i pycha. Uważa, ze nic nie musi. Ciekawe czemu nadal pracuje w przychodni, widocznie ma duze uszwagrowienie w w dyrekcji ZOZ na szczęśliwicach.

Jesli to ta sama pani ktora przyjmuje w przychodni na Skarzynskiego to odradzam. Arogancka, nieprzyjemna, totalnie olewajacy stosunek do pacjenta.