lekarz Anna Wybudowska

Wszystko jest w porządku tylko to czekanie dobija i do tego z malym dzieckiem to juz sie męczy. Wiadomo dziecko ucieka,placze i powiedziala do mnie :" wie Pani co teraz wszyscy widza w jakich warunkach musze pracowac" to bylo nie na miejscu!!!

Polecam z czystym sumieniem Panią doktór. Jest lekarzem kompetentnym, z ogromną cierpliwością podchodzi do pacjenta, tłumaczy detalicznie na czym polega schorzenie i jakie istnieją metody leczenia. L.T

zanim poszłam do tego lekarza usłyszałam masę peanów na jej temat, niestety spotkało mnie ogromne rozczarowanie. wizyta była oczywiście płatna, pacjentem była moja trzymiesięczna wówczas córeczka z zatkanym kanlikiem łzowym. wizyta pomimo umówionej godziny nastapiła godinę później (po moim wtargnięciu do gabinetu i zażądniu natychmiastowego przyjęcia malutkiego dziecka. lekarka od razu zaleciła przepychanie kanalika, rzecz jasna odpłatnie i bez znieczulenia. nie zaproponowała żadnej alternatywy, nie udzieliła informacji, że przy odpowiedzim postepowaniu ze strony rodziców kanalik można odetkać - dowiedziałam się tego od dr Waysa. I dało to pozytywny efekt - kanlik się odetkał. a dr Wybudowskiej nie polecam, to zadufana w sobie i zarozumiała osoba bez cienia empatii.

Mój synek również jest dwulatkiem i jak na dwulatka przystało trochę płakał i marudził :) mimo tego pani doktor wykazała się dużą cierpliwością, była bardzo miła i dokładnie wytłumaczyła mi metodę leczenia. Moim zdaniem bardzo dokładnie zbadała syna, przepisała okularki. Jesteśmy bardzo zadowoleni i szczerze polecamy p. Wybudowską.

Ciągle słyszałam od lekarki jak inne dzieci ją wymęczyły, tak więc dla mojego dziecka już nie miała siły. Zapisy są na godziny a i tak spóźnienie wynosiło 65 minut.W końcu stwierdziła że nie wie czemu dziecko gorzej widzi. Nie zbadała dna oka bo nie miała "już siły".Przereklamowana.

Mogę polecić. Dziecko znajduje się pod kontrolą pani dr od 3 miesiąca a teraz ma już 7 lat. Jedynym mankamentem jest bardzo długi czas oczekiwania na wizytę - 3-6miesiecy:( .

Osoba godna zaufania, kompleksowo podeszła do sprawy, a tez wizyta obejmowała badanie 2latka,wcześniej badało go 4 specjalistow i nie powiedzieli nic wiecej niż ja wiedziałam. Leczenie rozpoczełam dopiero u pani Wybudowskiej, gorąco polecam

Leczenie rozpoczełam dopiero u pani Wybudowskiej, gorąco polecam

polecam goraco,fachowa i trafna pomoc,mila i sympatyczna pani z profesjonalnym podejsciem

Nie polecam. Prywatna wizyta z dwulatkiem, podczas której głównie słyszałam: nie mam czasu. Dziecko jak to dziecko marudziło, że nie podoba mu się badanie na co Pani Doktor zamiast zachęcić malucha stwierdzała, że czas ją goni inni pacjenci czekają. W końcu zrezygnowałam z kontroli wzroku dziecka, podziękowałam i wyszłam. Nie było nawet materiałów do badania wzroku u dziecka, dobrze że znał literki, bo nie istniały szablony z obrazkami. Prywatna wizyta w Matopacie, za którą zapłaciłam a usłyszałam tylko że Pani nie ma czasu na rozmowy z dziećmi. Skandal i tragedia!!!

kompetentna i miła, wizyta u tego lekarza to przyjemność:) polecam

kompetentna i miła, wizyta u tego lekarza to przyjemność:) polecam