lekarz Arkadiusz Garbacki

Ortopeda

Miałem zerwane więzadło w kolanie. Przez 1,5 roku leczyłem się w przychodni na Winiarach. Gdy w końcu trafiłem do p. Garbackiego, okazało się, że w trakcie leczenia u poprzedniego ortopedy moje kolano zostało doprowadzone do jaszcze gorszego stanu. Pan doktor po badaniu od razu dał mi skierowanie do przychodni na Kościuszki, a następnie na operację.Trwało to ok. 2 miesięcy.Teraz po ok. roku mogę stwierdzić, że operacja się udała, 0 dolegliwości, chociaż w kolanie mam inplant.

Od wielu lat jesteśmy pacjentami Doktora mamy za sobą udane zabiegi,w dniu dzisiejszym kolejna udana operacja wszczepienia endoprotezy stawu biodrowego u męża Dziękujemy jesteśmy bardzo wdzięczni.

Bardzo dobry lekarz, a przede wszystkim bardzo dobry człowiek. Swoją postawą -lekarza -przełamuje stereotyp nadętego, zarozumiałego Pana Doktora "bez kija nie podchodź, a jeśli - to tylko na kolanach". Życzliwy, kompetentny, świetny fachowiec. Bardzo mi pomógł.

nie zgadzam sie z ta opinia lekarz ten operowal biodro mojego meza i jest mistrzem w tym co robi

Jest to naprawde bardzo dobry lekarz ,który każdemu pacjentowi spokojnie wytłumaczy a nawet narysuje co mu dolega i wyjaśni jakie są najlepsze metody leczenia.Jest bardzo rzeczowy ,solidny i potrafi wszystko wyjaśnić w przystępny sposób!Takiego lekarza polecam.

Wspaniały lekarz i wspaniały człowiek. Doskonały fachowiec z bardzo dobrym podejściem do pacjenta. Polecam każdemu poszukującemu dobrego ortopedy. Na pewno przeprowadzi leczenie najlepiej jak to możliwe.

Operował moje więzadło w kolanie. Kilka miesięcy po wracałem już do sportu. Pełen profesjonalizm, dobre podejście do pacjenta. Poleciłbym go każdemu.

Wspaniały lekarz,człowiek wyrozumiały,perfekcyjny,dokładny po prostu pracocholik.Zyczyłabym sobie i wszystkim innym pacjentom żeby tak wszyscy lekarze podchodzili do swojej pracy zawodowej.Jest do kazdej operacji przygotowny super.

Takiego lekarza karzy człowiek powinien spotkać na swojej drodze jeśli jest chory, wtedy powrót do zdrowia jest dużo szybszy(bez odwiedzania zbędnych gabinetów pseudo specjalistów)i choroba jest wtedy mniej traumatycznym doświadczeniem!Mam bardzo duży szacunek do Pana doktora Arkadiusz GARBACKIEGO!!!!

wspaniały lekarz,kompetentny.bardzo pomogl mnie oraz mojej corce.polecam go swoim znajomym.Swietny fachowiec w tej dziedzinie medycyny

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Płońsk"?

Przychodnia Wielospecjalistyczna MD Clinic
Sienna 83/189