lekarz Artur Krochmal

1,5
2,5

Tak dziwnego a raczej zdziwaczałego lekarza to jeszcze nikt nie widział. Dziwne swoje zasady leczenia i traktowania pacjentów, co nawet dziwi personel z nim pracujący. Zeszyt mi palce na 2 i 3 u prawej ręki na SORze bo uszkodziłem piła, skierował do siebie do Poradni więc następnego dnia udaje się tam. Obejrzał opisał i mówi że za 10 dni zdejmie szwy i koniec leczenia. Skierował na opatrunek, ja mówię że chce zwolnienie a on z nerwami że nie ma czasu. Dziwię się i mówię to kiedy będzie miał czas, a on że później po opatrunku mam wrócić. No i tak było. Po 10 dniach idę na zdjęcie szwów i pomimo wszystko dalsze zwolnienie bo palce spuchnięte nadal bolą a on że szwy ściągnięte i koniec leczenia. I pokazał mi drzwi. Po zwolnienie musiałem pójść do swojego lekarza, który nie robił żadnych problemów widząc moje palce. Masakryczny lekarz. Uciekać z daleka, tyle że on najczęściej jest na SORze i w poradni więc nie jest to łatwe.

Ten człowiek nie powinien nazywać się lekarzem!!!! Poszłam do niego na NFZ do szpitala i nawet mnie nie zbadał tylko wydarł się, że stymuluje!!! W gabinecie byłam kilka minut, nawet nie 5min. Bez badania wydał opinie. Niekompetentny człowiek, który czekał aż mu dam pieniądze! Porażka. Nikomu nie polecam. Powinien się wstydzić.