lekarz Artur Zieliński

Jestem pacjętką doktora Zielińskiego od stycznia tego roku, w szpitalu w Koninie.Jest to bardzo dobry onkolog, chemie jaką mi dobrano w tym szpitalu zniosłam bardzo dobrze, a najważniejsze że były jej efekty.Jadąc do szpitala na następny zastrzyk jadę że spokojem , bo wiem że jestem pod dobrą opieką tego onkologa,zawsze mi wszystko że spokojem wytłumaczy , wyniki mam dokładnie za każdym razem omówione. Z czystym sumieniem mogę polecić wszystkim lekarza Artura Zielińskiego, bo wiem że jest to lekarz z powołania, który dba o swoich pacjentów ☺

Wciąż poszukujesz " Konin"?

Marek Bakalarz

NZOZ Ars Medical Ośrodek Specjalistycznych Usług Medycznych
Niepodległości 23
62-700 Turek

ul. Kościuszki 13a/19
62-500 Konin

Dobrska 20
62-700 Turek

M.A.R. Sp. z o.o. Wielospecjalistyczny Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MAX MED1"
ulica Chopina 16 A
62-510 Konin