Lekarze Konin

Konin Ortopeda lek. med. Marcin Bińkowski

lek. med. Marcin Bińkowski

Ortopeda

ALFAMED Bińkowski, Schmidt s.c.
ul.Piłsudskiego 22A
Konin

Na pewno najlepszy ortopeda w Koninie!!!! Kompetentny, zaangażowany, ciepły, przemiły no i pieknie mówi . Polecam!
Opinia dodana przez: STANISŁAWA
Konin Psycholog mgr Maria Imbierowicz

mgr Maria Imbierowicz

Psycholog

Prywatna
Branno, ul. Bukowa 21
62-586 Konin

wizyta już od 100
Z Pania Marią pierwszy raz mialam stycznosc na warsztatach, ktore prowadzila. Dotyczyly one ogolnych roznic pomiedzy kobietami a mezczyznami, niby takie oczywiste a takie trudne... Dowiedzialam sie ciekawych informacji m.in. W jaki sposob "postepowac z mezczyznami" I jak ich "podejsc" zeby ich nie urazic itp. Bardzo skomplikowane moze sie wydaje to co pisze ale w rzeczywistosci "bulka z maslem", podobno faceci sa z Marsa a kobiety z Wenus I dlatego ...
Opinia dodana przez: Agata
Konin Pediatra lekarz Anna Wolbach-Gołębiowska

lekarz Anna Wolbach-Gołębiowska

Pediatra, Neurolog dziecięcy

Prywatny Gabinet Neurologii Dziecięcej
Kolska 11
Konin

witam , Pani doktor jest przede wszystkim bardzo dobrym specjalistą. Ma ogromną wiedzę, doświadczenie szpitalne, wyczucie i intuicję. Ma również swoje dzieci co powoduje, że patrzy na pacjenta nie tylko z perspektywy lekarza ale i matki. Rozumie rodziców, szanuje ich zdanie, wątpliwości, zwraca uwagę na ich odczucia (kto inny jak nie rodzic zna dobrze swoje dziecko), cierpliwie tłumaczy i wyjaśnia stawiane diagnozy. Jestem jej również bardzo wdzięczna za "psychologiczne wsparcie" ...

lek. med. Karol Myszel

Foniatra, Audiolog

Przychodnia VOXMED
Wodna 39 lok. 3A
62-500 Konin

Najlepszy, najbardziej fachowy laryngolog, z jakim miałam kiedykolwiek do czynienia, a ja z racji swojego zdrowia poznałam ich już wielu. Doskonale wykształcony, dokładny, uważny, a przy tym delikatny, otwarty i wprost przesympatyczny. Nareszcie czuję, że u Pana Doktora jestem w dobrych rękach!!!!! A Pani Agnieszka, która robiła mi inhalacje, to anioł w ludzkiej skórze! Przemiła, kochana i kompetentna!!!!
Opinia dodana przez: Marta Janiak

mgr Iwona Michalak-Jędrzejczak

Psychoterapeuta, Psycholog dziecięcy

ul. Kościuszki 13a/19
62-500 Konin

Tak na serio, to nie wiem, kto uratował mi życie. Na pewno nie psychiatra, który wpadł na pomysł żeby mnie zamknąć w psychiatryku.Ani też pierwszy psycholog, którego spotkałam na swojej drodze. Dziękuję Pani Iwono za poświęcony mi czas. Dziękuję za wysłuchanie i pokierowanie mnie na dobre myślenie. Dziękuję za wsparcie i empatię. Dziękuję za to że znowu chcę żyć.
Opinia dodana przez: SYLWIA

dr n. med. Paweł Sokal

Neurochirurg

Wojewódzki Szpital Zespolony
ulica Szpitalna 45
62-500 Konin

Przesympatyczny i kulturalny człowiek. Znający się na rzeczy , tłumaczy w sposób zrozumiały. Potrafi wysłuchać pacjenta...człowiek o wielkim sercu.
W ubiegłym tygodniu miałam zabieg kriloezji kręgosłupa (lędźwiowy),ból ustąpił.
NAPRAWDĘ NEUROCHIRURG SUPER POLECAM:) pozdrawiam
Opinia dodana przez: Magda

dr n. med. Krzysztof Gajewski

Laryngolog

M.A.R. Sp. z o.o. Wielospecjalistyczny Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MAX MED1"
ulica Chopina 16 A
62-510 Konin

Bardzo dobry fachowiec w swojej dziedzinie. Operacja przeprowadzona bez zarzutu. Bardzo dobra opieka przed i po operacji. Polecam tego lekarza .
Opinia dodana przez: Aleksander

dr Danuta Matynia

Hematolog

Konin

Nie! Nie! Nie! I jeszcze raz Nie! Szkoda, że nie można wystawić oceny na minusie. Pani doktor nie ma czasu, jest zabiegana. Jestem za trudnym pacjentem, zadaje niewygodne pytania na które Pani doktor nie zna odpowiedzi przez co krzyczy na pacjenta. Zamiast poświęcić czas pacjentowi to opowiada o przypadkach innych pacjentow. Oczywiście jak Pani doktor krzyczy to wszyscy na poczekalni wszystko słyszą. Masakra. Nie polecam!
Opinia dodana przez: Pacjentka

lekarz Roman Kowalewski

Ginekolog

Szeligowskiego 6 lok. 36
62-510 Konin

Nie wyobrażam sobie wizyt u innego ginekologa prowadzi moją drógą ciążę karte miałam założonom przy pierwszej wizycie ( nie byłam jeszcze wtedy w ciąży) Wszystko tłumaczy i jest uprzejmy.
Opinia dodana przez: ja

Danuta Perczyńska-Jankowska

Ginekolog

Noskowskiego 1d
64-200 Konin

Szczerze mogę polecić. Pani doktor prowadziła moje 2 ciąże ,nadania na czas miałam robione bardzo kompetentna lekarka