dr Artur Zwoliński

Lekarz rodzinny

2,4
2,1

Od wielu lat jestem pacjentką doktora Zwolińskiego i dalej pozostanę. Mam do niego pełne zaufanie, a to w przypadku leczenia i profilaktyki jest najważniejsze. Pozdrawiam wszystkich pacjentów 🙂

Pozdrawiam wszystkich pacjentów 🙂

Bardzo niestosowne zachowanie do pacjenta. Chamskie zachowanie. Bardzo nie na miejscu odzywki. Gburowate zachowanie. Unikać szerokim łukiem. Nie polecam..

Jestem zadowolona z wizyty, trafiłam do doktora ze względu na nieobecność swojego, a była to wizyta przed szczepieniem. Zostałam dokładnie przebadana, doktor przeanalizował dodatkowo kartę ciąży i wyniki innych badań, choroby współistniejące i wyjaśnił wszystkie wątpliwości. Wszystko odbyło się w miłej atmosferze, doktor młody, ale pełen zaangażowania w pacjenta ;)

Nieprzyjemny i chamski jakim cudem ktoś taki jest lekarzem który ma nieść pomoc Nigdy więcej wizyta jedynie z braku miejsca u innych lekarzy z przychodni

Lekarz strasznie chamski, bez żadnych kompetencji. Nie słucha pacjenta, nie odpowiada na pytania, jeśli chodzi o wypowiedz nt stanu zdrowia, albo diagnozę, to nigdy nie usłyszałem nic oprócz chamskiego, kilkusekundowego, burknięcia. Za każdym razem byłem z przymusu i nigdy nie byłem zadowolony. Widać ze Pan Zwolinski ma ogromny problem do świata, swojego zawodu i pacjentów. Polecałbym terapie u psychologa zanim podejmie się Pan leczenia kogokolwiek. Serdecznie nie polecam, ten Pan ma wszystkie cechy których lekarz nie powinien mieć. Zero empatii. Nie wiem tez skąd te super opinie i tytuł Dr., skoro to zwykły lekarz medycyny, bez tytułu doktorskiego...

Konował ! Nie lekarz ! Arogancki, chamski, nie objawia ani grama szacunku i wyrozumiałości dla pacjenta !!

Jesteśmy zadowoleni z Dr Artura Zwolińskiego . Jest on pełen profesjonalizmu a wizyta przebiega w atmosferze pełnej życzliwości w trosce o pacjenta. Dziękujemy za okazaną pomoc!

Strasznie arogancki lekarz . Nie powiedział mi nawet na co choruje tylko wręczył receptę i tyle . Zamiast powiedzieć abym przekazała objawy to patrzył na mnie z wyrzutem . Jestem bardzo zniesmaczona . Poszłam do niego ,bo musiałam . Więcej tego nie powtórzę i nie polecam nikomu .

Nie uprzejmy arogancki nie dał zwolnienia mimo że przepisał silny antybiotyk który rozwalił mi żołądek ani nie jestem wyleczona a wręcz jestem jeszcze bardziej chora i muszę iść jeszcze raz...

Jestem zadowolony z całą moją rodziną z Dr Artura Zwolińskiego. Jest wysokiej klasy lekarzem który poświęca się dla pacjenta. Jestem pełen szacunku.