Filtruj terminy

Lekarze Audiolog Poznań

- 7

dr hab. n. med. Andrzej Obrębowski

Laryngolog, Audiolog

Bardzo dobry specjalista z wieloletnim doświadczeniem.Idealne podejście do dzieci.Polecam
Witam serdecznie! Z ręką na sercu mogę polecić tego lekarza każdemu kto ma jakiekolwiek problemy laryngologiczne. Ja męczyłam się ponad dwa lata, a m.in. dzięki pomocy dr Kraśnego powróciłam w pełni do zdrowia. Wysłucha, doradzi i przede wszystkim nie poddaje się tak szybko jak inni lekarze, tylko wytrwale szuka przyczyn schorzenia. Godny zaufania specjalista!!!

dr hab. n. med. Alicja Sekula

Audiolog, Foniatra

Zostałem fatalnie potraktowany od samego początku, przyszedłem na oddział gdzie pani "doktor" jest ordynatorem ze skierowaniem pilnym, zostałem skrzyczany pomimo, że miałem silne nudności i zawroty głowy, po całym tygodniu czekania zwolnił się dla mnie termin. Po jednodniowym pobycie w szpitalu zostałem wypisany, ponieważ w ich badaniach nic nie wyszło, na koniec zostałem chamsko pouczony, że powinienem udać się do psychiatry bo nie mam ŻADNYCH schorzeń LARYNGOLOGICZNYCH to słowa pani ...
Opinia dodana przez: Mateusz
Lekarka wywoływała u mnie celowo odruchy wymiotne podczas badania laryngostroboskopowego. Pomimo mojej prośby, aby przerwała badanie, lekarka tego nie uczyniła. Zakończyła badanie, kiedy uznała za stosowne. Badanie było bardzo niekomfortowe. Nauczyciele proszę zwracajcie uwagę na przeprowadzane badanie przez tę lekarkę.
Opinia dodana przez: Pacjent