lekarz Aurelia Oniszczuk-Czarkowska

Reumatolog

Chciałbym podzielić się swoją opinią na temat tej „wspaniałej” lekarki. Mając grubo ponad 50 lat dość trudno jest znaleźć pracę jednak udało mi się pomyślnie przejść proces rekrutacji i do spełnienia marzeń zostały tylko badania. I tu stanęła na drodze pani Czarkowska, która na moim przypadku odkryła cukrzycę typu 2 nie insulinooporną a insulinozależną (insulina to nie morfina i nieuzależnia). A to dlatego, że aby w miarę normalnie funkcjonować, mój diabetolog około 10 lat temu włączył do stosowanej przeze mnie metforminy analogi insulinowe. Lekarka po przeczytaniu w kwestionariuszu, wypełnionym przez pielęgniarkę, dwóch słów: cukrzyca i insulina nie pytając mnie o cokolwiek wydała na mnie wyrok- cukrzyca insulinozależna i wydając orzeczenie pozbawiła mnie pracy. Przy okazji w oczach mojego niedoszłego pracodawcy podniosła swój autorytet bo uchroniła go przed zatrudnieniem potencjalnego oszusta, który gdyby nie był uczciwy to pani „doktor” nie powiedziałby ani słowa na temat cukrzycy. Badanie stężenia glukozy we krwi wykonane w gabinecie wykazało 80 mg/% czyli jak u zdrowego człowieka. Życzę pani „doktor” jak najmniej takich „trafionych” diagnoz i nagrody Nobla za odkrywanie nowych chorób.

Dziwię się że Ci którzy piszą tak nieprawdziwe opinie kryją się pod osobami pacjętów. Ja wiem że są to lekarze ze Szczytna którzy zazdroszczą jej popularności. Ja i cała moja rodzina bliższa i dalsza leczymy się u tej Pani doktor. To jest prawdziwy ANIOŁ w ludzkiej skórze. Zawsze ciepła i serdeczna, pełny profesjonalizm, ogromna wiedza i doświadczenie. Wiele sukcesów terapeutycznych.

Jak czytam takie kłamliwe opinie o Pani doktor to wiem że pisze je konkurencja których opinia o Pani doktor koli w oczy. Jest to najlepsza lekarz w Szczytnie. Zawsze miła i serdeczna a do tego profesjonalistka w każdym calu. Chodziłam po wielu lekarzach w Szczytnie , ale tylko Pani doktor mi pomogła. Polecam ją każdemu kto chce się poczuć jak człowiek podczas wizyty u lekarza.

Doskonaly, madry i z empatia lekarz. uratowala mnie przed niekompetencja lekarza z przychodni w Szczytnie. leczyl mnie na dne moczanowa a to nie bylo to. Dziekuje Pani Doktor.

Nie polecam tej Pani "Doktor". Jest nieprzyjemna, nie słucha pacjenta. Jej podejście do pacjenta odpychający, zwraca się w sposób arogancki i wprowadza chorego w błąd nie wykonując żadnych czynności prowadzących do postawienia jakiejkolwiek diagnozy.

DOBRY LEKARZ ,KOMPETENTNA,DOCIEKLIWA,UPRZEJMA,MĄDRA.BARDZO MI POMOGŁA MAM DO PANI DOKTOR ZAUFANIE I CHOĆ MOJA CHOROBA JEST GROŻNA TO JEDNAK CZUJE SIE BEZPIECZNA POD TAK DOBRYM OKIEM P,DOKTOR .POZDRAWIAM BOŻENNA P.

Bardzo dobry fachowiec,,dociekliwa ,mądra przy tym miła i sympatyczna .Posiada dużo wiedzę,mam to szczęście że jestem jej pacjentką .Znalazłam nareszcie prawdziwego lekarza,pozdrawiam Pani Doktor.Polecam wszystkim.z po Danuta T.

Danuta T.

bardzo dobra specjalistka swietnie sie zna na rzs

bardzo dobra specjalistka swietnie sie zna na rzs

To jest prawdziwa dr.Quin. Polecam wszystkim potrzebującym pomocy w leczeniu i diagnostyce. Pełen profesjonalizm i dobroć.