Barbara Chybalska-Cichoń

Psychoterapeuta

3,4
3,6
3,9

Jestem niezmiernie wdzięczna terapeutce. Po raz pierwszy, a mam doświadczenie w terapii, ktoś zajął się moim problemem kompleksowo. Terapeutka pomogła mi poskładać moje moje życie na nowo z maleńkich kawałków. Towarzyszyła mi mądrze i uważnie w mojej podróży do równowagi. Jestem zachwycona jej podejściem do pacjenta. Dostałam niesamowite wsparcie i siłę. Bardzo dużo mnie nauczyła. Jestem teraz inną osobą. Moje życie odmieniło się zupełnie. Pani Basiu najdroższa, dziękuję pięknie. Jest Pani nieoceniona!

Od wielu lat borykam się z wieloma problemami. Po raz pierwszy w moim życiu ktoś zajął się mną w taki sposób. Czułam, że jestem ważna. Terapeutka jest absolutnie skoncentrowana na pacjencie, wnikliwa i wspierająca. Bardzo polecam. Chodzimy do niej z dziećmi i wszyscy widzimy dużą zmianę. Moje życie zmienia się. Żałuję, że nie zrobiłam tego wcześniej i męczyłam się sama.

Z całą odpowiedzialnością mogę powiedzieć, że to bardzo profesjonalna, empatyczna osoba. Zaczęłam spotkania sama, teraz na terapię dołączyła moja córka. Przestałam się bać, a moja rodzina ma nieocenioną pomoc, która nie ogranicza się do wizyty. Mogę zawsze zadzwonić w razie potrzeby, a to daje poczucie bezpieczeństwa. Dziękuję Pani Barbarze bardzo serdecznie. Gosia M.

Dzięki Pani Barbarze zaczęłam normalnie funkcjonować. Pani Basia pomogła mi, pomaga wyprostować wszystkie zakręcone drogi. Zupełnie inaczej zaczęłam patrzeć na siebie i otaczający mnie świat. Bardzo dziękuję za pomoc jaką ofiarowała mi Pani Barbara. Uważam, że jest ona świetną psychoterapeutką i niezwykłą osobą. J.

J.

Niesympatyczna, arogancka, zadufana w sobie. uważa się za pępek świata. Nie szanuje innych.... Bardzo słabe zachowanie jak na psychoterapeute

Super kobieta. Bardzo oddana temu co robi. Polecam szczególnie tym co to pierwszy raz będą coś mówić o sobie komuś nieznanemu. Ma bardzo dobry kontakt z człowiekiem, jest delikatna i dyskretna. Dziękuję.