mgr Barbara Chybalska-Cichoń

Terapeuta, Mediator, Trener, Psychoterapeuta

Jestem trenerem, psychoterepeutą i mediatorem.
Stworzyłam wiele programów pomocy indywidualnej i grupowej.
Pracuję w nurcie gestalt z wykorzystaniem także innych ...

Jestem trenerem, psychoterepeutą i mediatorem.
Stworzyłam wiele programów pomocy indywidualnej i grupowej.
Pracuję w nurcie gestalt z wykorzystaniem także innych metod psychoterapii.
Pracujemy online w sesjach indywidualnych i w terapii par.
W mediacji sesje online także są możliwe.
Pracujemy z osobami, które chcą wyjść z uzależnienia oraz z ich rodzinami. Prowadzimy terapie DDA.
Szacunek, towarzyszenie i poufność sesji są podstawą naszej pracy.
Opisz swój prfoblem, odpiszemy: barba...

Dzięki Pani Basi odzyskałem wiarę w normalne życie, bez nerwów, strachu i wyrzutów sumienia. Jest bardzo ciepłą i niezwykłą osobą, która potrafi słuchać i być wsparciem w ciężkich chwilach. Mimo, że droga przede mną jeszcze daleka, mam głęboką nadzieję, że wszystko się uda. Dziękuję Basiu.

Aż się boję pomyśleć co by było gdybym nie trafiła do pani Basi. Polacam notorycznie znajomym i przyjaciołom. Również tutaj chciałam napisać że jest to osoba wspaniała i niesamowicie mądra. Pierwszy raz na terapię trafiłam parę lat temu a od stycznia 2019 r. ponownie wróciłam i obserwuje szereg cudów. Długo szukałam pomocy i nie znalazłam odpowiedniej osoby. Niesamowity terapeuta i niezwykła osoba godna zaufania. Z czystym sercem mogę powiedzieć że wszystko co mi się udaje zawdzięczam w dużej mierze pani Basi. Był czas kiedy nie wiedziałam co się z moim życiem stanie i wtedy usłyszałam będzie dobrze i rzeczywiście jest. Bywają dni kiedy nawet nie wiem jak opisać swoje emocje i nie wiem czy będę umiała odpowiedzieć co się w mojej głowie dzieje ale przychodzę do pani Basi i wszystko nagle składa się w jedną całość. Za to jestem bardzo Wdzięczna bo dzięki temu funkcjonuje lepiej i bardziej świadomie w życiu. Jest to terapeuta wyjątkowy o wspaniałym wielkim sercu.Dziękuję pani Basiu.

Pani Basia jest niesamowitym człowiekiem i lekarzem. Słucha, rozumie i nie ocenia, stara się wczuć w sytuację, jest nieocenionym wsparciem dla rozdartego, znerwicowanego człowieka. Z całego serca polecam Panią Basię, jest chodzącym aniołem!

Jestem młodą osobą, która postanowiła sięgnąć po pomoc. I bardzo fajnie, że trafiłam właśnie na Panią Basię. Bardzo miła osoba, która potrafi pomóc oraz wysłuchać, co jest bardzo pomocne. Dzięki niej zobaczyłam zupełnie inne spojrzenie.Jeśli szukacie pomocy, to ta osoba jest właśnie idealna!

Świetny kontakt! Wielka pomoc. Nie mam słów by wyrazić wdzięczność. Po wielu latach męczarni, kręcenia się w strasznej matni, rozpaczy i beznadziei, trafiłam wreszcie do odpowiedniej osoby. Dziękuję za pomoc w imieniu własnym i syna. Sesje i warsztaty dały mi bardzo dużo. Okazuje się, że można wyjść z wielu problemów, że można cieszyć się życiem. Umiem już dużo, ale wiem, że nie mogę się zatrzymać, dlatego warsztaty po terapii indywidualnej są dla mnie jak tlen. Super opcja warsztatów i sesji przez komputer. Jednym słowem profesjonalizm i otwarte serce dla ludzi. Oto jaka jest ta terapeutka!

Z wdzięczności do Pani Barbary robię ten wpis. Po pierwsze, chciałam podać jej właściwy numer telefonu 602571495 i adres mailowy barbarachybalska@gmail.com. Jestem pod ogromnym wrażeniem Pani zaangażowania w pracę z pacjentem, Pani niezwykłych umiejętności, wnikliwej obserwacji i oceny sytuacji pacjenta. Pani Barbara jest bardzo empatyczną osobą, ciepłą, taktowną, zawsze gotową nieść pomoc. Nie wiem jak można ocenić w inny sposób i dać inne oceny niż tylko same piątki. Dla mnie MEGA!

Jestem niezmiernie wdzięczna terapeutce. Po raz pierwszy, a mam doświadczenie w terapii, ktoś zajął się moim problemem kompleksowo. Terapeutka pomogła mi poskładać moje moje życie na nowo z maleńkich kawałków. Towarzyszyła mi mądrze i uważnie w mojej podróży do równowagi. Jestem zachwycona jej podejściem do pacjenta. Dostałam niesamowite wsparcie i siłę. Bardzo dużo mnie nauczyła. Jestem teraz inną osobą. Moje życie odmieniło się zupełnie. Pani Basiu najdroższa, dziękuję pięknie. Jest Pani nieoceniona!

Super kobieta. Bardzo oddana temu co robi. Polecam szczególnie tym co to pierwszy raz będą coś mówić o sobie komuś nieznanemu. Ma bardzo dobry kontakt z człowiekiem, jest delikatna i dyskretna. Dziękuję.

Dzięki Pani Barbarze zaczęłam normalnie funkcjonować. Pani Basia pomogła mi, pomaga wyprostować wszystkie zakręcone drogi. Zupełnie inaczej zaczęłam patrzeć na siebie i otaczający mnie świat. Bardzo dziękuję za pomoc jaką ofiarowała mi Pani Barbara. Uważam, że jest ona świetną psychoterapeutką i niezwykłą osobą. J.

J.

Z całą odpowiedzialnością mogę powiedzieć, że to bardzo profesjonalna, empatyczna osoba. Zaczęłam spotkania sama, teraz na terapię dołączyła moja córka. Przestałam się bać, a moja rodzina ma nieocenioną pomoc, która nie ogranicza się do wizyty. Mogę zawsze zadzwonić w razie potrzeby, a to daje poczucie bezpieczeństwa. Dziękuję Pani Barbarze bardzo serdecznie. Gosia M.