Barbara Ciereszko-Kowalczyk

Pediatra

wspaniała PANI DOKTOR!!!znam Ją wiele lat,leczyła moje dzieci,teraz leczy moje wnuki,zawsze można liczyć na pomoc,wyjątkowe podejcie do dzieci,ogromną wiedzę.Dokładnie tłumaczy rodzicom,a także dzieciom-jeśli rozumieją i jest taka potrzeba,cierpliwie odpowiada na pytania.Nie kieruje się chęcią zysku,ale najważniejsze są Dzieci i BEZINTERESOWNA POMOC dla Nich!Tacy lekarze ,to dziś naprawdę "unikaty".Wdzięczna mama i babcia.

LEKARKA Z POWOŁANIA.DOŚWIADZONA,CIERPLIWA,DOKŁADNA(WZBUDZA OGROMNE ZAUFANIE NP.ZANIM ZDIAGNOZUJE CHOROBĘ CZY ZLECI LEK NAJPIERW DOKŁADNIE ZBIERA WYWIAD Z RODZICEM)I TO NIESAMOWITE PODEJŚCIE DO DZIECKA.ZE ŚWIECĄ SZUKAĆ TAKIEGO LEKARZA.POLECAM WSZYSTKIM RODZICOM ZATROSKANYM O ZDROWIE SWOICH POCIECH.

Pediatra która ma ogromną wiedzę i doświadczenie,pełna szacunku do ludzi,bardzo dokładna,cierpliwa chętnie tłumaczy jednostkę chorobową,świetny kontakt z małym pacjentem,potrafi wesprzeć.Dzieci ją uwielbiają przecież one najlepiej czują. Wizyta która często w innych gabinetach jest złym przeżyciem dla dziecka u tej pani dr jest miłym spędzeniem czasu.

poprostu lekarz z powołania.Pani doktor prowadziła mojego synka w ośrodku wczesnej interwencji w Miliczu,syn jest wcześniakiem dzięki niej mam teraz zdrowego synka któremu inni lekarze nie dawali szans na przeżycie z góry serdecznie dziękuję i polecam innym pacjętą.Justyna mama Daniela.

Cudowna Pani Doktor, lekarz z powołania, jedyna w swoim rodzaju. Leczyła mnie jako dziecko, teraz chodzę do niej z moimi maluchami. Zawsze robi dokładny wywiad, zawsze dokładna, uprzejma, ma świetne podejście do maluchów. Zawsze znajdzie czas dla małego pacjenta. ja i moi synowie wiele jej zawdzięczamy. Nie zamieniłabym jej na żadnego innego lekarza!

Anioł w ludzkiej skórze.Krótko pisząc. Dokładny lekarz:dokładny wywiad,dokładne badanie,dokładne wyleczenie.Polecam.

Super lekarz, rozumiejący problemy pacjentów. Wizyty kontrolne darmowe, indywidualny stosunek do każdego. Potrafi wczuć się w sytuację pacjenta, w finansową także. Gorąco polecam, gwarantuję, że na tego lekarza można liczyć o każdej porze dnia i nocy.

Wspaniała kobieta, wspaniały lekarz. Super specjalista. Rewelacyjne podejście do pacjenta, zarówna tego małego, jak i nastoletniego. Zawsze można na Panią Doktor liczyć, nawet w dni wolne od pracy, swięta.Gorąco polecam wszystkim. :)

Lekarz z powołania,bezinteresowny.Serce na dłoni,z dużym poczuciem humoru.Kompetentna,zawsze można na Nią liczyć.Nigdy nie zamieniłabym tego lekarza na nikogo innego,oby przyjmowała jak najdłużej.Gorąco wszystkim polecam ,nikt się na Niej nie zawiedzie.

Lekarka OK Odbierała mnie i moja żonę też było OK.Ww opinia jest wyrażona bez celu reklamowego.

Lekarka OK Odbierała mnie i moja żonę też było OK.Ww opinia jest
wyrażona bez celu reklamowego.