lekarz Barbara Czarnecka

Dermatolog

2,2
2,1

Wyskoczyło mi coś na ustach, Pani doktor przepisała maść i kazała przyjść po dwóch tygodniach na kontrolę. Maść nie pomogła i przy następnej wizycie Pani doktor stwierdziła "ja bym to zostawiła". NIE POLECAM.

Ostrzegam , wiedziałam,że dermatologia jest wybierana nie przez intelektualistów tylko marnych studentów, ale Pani doktor ma już swoje lata i powinna się czegoś nauczyć a tu zła diagnoza, złe leczenie a uratował mnie mój lekarz rodzinny. Radzę,aby Pani doktor, która była jeszcze niespecjalnie miła i zainteresowana moim problemem zmieniła zawód.QSTRZEGAM o mało co nie mam po niej pamiątki na całe życie w postaci blizn

Lekarka chłodna, brak zainteresowania problemem. Brak wywiadu co do przebiegu problemu, obajwow, dotychczasowego leczenia. Odradzam

Jak dla mnie lekarka zupełnie niekompetentna. Nie rozumiem jak w szanowna pani doktor została dermatologiem. Zdecydowanie nie polecam wizyty, ponieważ jedyne co otrzymacie to zupełny brak zainteresowania oraz leki, które zostaną przepisane bez dokładniejszych badań i poznania przyczyn Waszego problemu. Pani doktor przepisuje leki tylko dlatego że taki jej obowiązek.

Jedyna zaleta to ,że jest słodko miła, lecz to jest tylko tuszowanie niewiedzy.Niestety pomyliła zawód. Stracone pieniądze przestrzegam.

co z tego że uprzejma,stracony czas,lekarz internista mi postawił dobra diagnozę i wyleczył,MARNY LEKARZ I ŻADEN SPECJALISTA

Nie polecam! Tak jak wcześniejszy komentarz chodzi się do niej i chodzi i nie wiadomo po co się chodzi...

poprostu nie wyleczyła. mozna do niej chodzic piecdziesiat razy a i tak nie wiadomo na co sie choruje i co sie ma za leki jesc!