lekarz Barbara Czerwińska

1,3
1,6
1,4
1,2

Nieuprzejma, mrukliwa, traktuje pacjenta jak zło konieczne.

Nieuprzejma, mrukliwa, traktuje pacjenta jak zło konieczne.

Również uważam, że pani doktor jest nieuprzejma a pacjent czuje się jakby był intruzem. Poza tym lubi robić sobie częste przerwy w pracy, podczas których spędza czas na piciu kawy i rozmawianiu z paniami w rejestracji (osobny pokój). Kilkakrotnie czekałam pod gabinetem wysłuchując rozmów w sąsiednim pomieszczeniu, a po zapukaniu i upomnieniu się, że czekam, pani doktor powiedziała, że zaraz będzie przyjmować, po czym wróciła do rozmowy na dobre 10 minut.

Przy rejstracji powiedziano mi ,ze wizyta bedzie kosztowac 40zl,cala wizyta nie trwala dluzej niz 5 minut,pani doktor nawet nie wstala z krzesla,zeby obejrzec zmiany skorne[sokoli wzrok okolo metr odleglosci],bez zadnych pytan zapisala mi 5 roznych masci z antybiotykiem i kazala przyjsc na wizyte kontrolna za 2 miesiace,powiedzialam,ze niestety nie bede mogla,wiec dopisala mi jeszcze jedna masc ,zeby nie zabraklo.,kazala mi tez zaplacic 50 zl,a nie 40 jak mi powiedziano przy rejstracji.Na pewno nigdy juz tej pani nie odwiedze i nie polecam nikomu,kto potrzebuje pomocy i kompetentnej opinii,nawet panie z apteki dziwily sie, ze zostaly mi przepisane tak mocne srodki i doradzily co mam uzywac,panie z apteki byly bardziej pomocne,uprzejmne i profesjonalne niz pani doctor,ktora nie wiem dlaczego wybrala ta profesje,jezeli nawet nie jest uprzejmna na wizycie prywatnej,to jak traktuje publicznych pacjentow??????

Pani doktor nie była zbyt uprzejma, nawet dokładnie nie przyjrzała się mojej chorobie, sprawiała wrażenie jakby jak najszybciej chciała mieć mnie z głowy. Wcale mi nie pomogła, a nawet pogorszyła całą sprawę.

Pani Doktor Czerwińska jest osobą nieuprzejmą o niskim poziomie empatii. Przychodząc do niej na wizytę ma się wrażenie jakby wszystkich wkładała do jednego worka, zdecydowanie brakuje jej profesjonalizmu.