lekarz Barbara Duber

1,8
1,9
1,7
1,6

Bardzo slaby to za malo powiedziane. Lekarka nieprzyjemna, nie dziwie sie ze kolejek nie ma do niej, nie ma podjescia ani do pacjentow ani do dzieci tym bardziej. Laske chyba robi ze przyjmuje, jest wyniosla, grubianska i nie mila., a zna tez sie tyle co jakby jedna ksiazke o oku przeczytala. Nie polecam zdecydowanie powinna krowy leczyc a nie ludzi.

Byłam kiedyś u dr Duber z łzawiącym okiem . Pani doktor kazała mi czytać literki i cyferki i to wszystko . Nie zbadała oka na żadnej aparaturze i stwierdziła , że w moim wieku to łzawienie jest normalne . Ponieważ wiedziałam , że to nie jest normalne to po pewnym czasie udałam się do Pani doktor Mrowiec , która stwierdziła zatkanie kanalika łzowego i przetkała ten kanalik . Teraz nie mam problemu mimo ,że jestem w starszym wieku . Nic więcej dodać nie potrzeba . .

Ostrzegam przed tą panią "doktor" Nic nie potrafi, nic nie leczy tylko kłamie i kasuje... Dzięki tej Pani u mojej córki wada w ciągu 4 lat posunęła się do -6,00 dptr

Ostrzegam przed tą panią "doktor"
Nic nie potrafi, nic nie leczy tylko kłamie i kasuje...
Dzięki tej Pani u mojej córki wada w ciągu 4 lat posunęła się do -6,00 dptr

Do Pani Doktor trafiłam z bólem na ostry dyżur. Bez dyskusji w czasie wolnym od pracy (sobota) przyjęła mnie. Nie oburzyła się, że wyciągam ją z domu. Bardzo mi pomogła. Poprzednie wizyty wpominam również bardzo pozytywnie. Dziękuje

Poprzednie wizyty wpominam również bardzo pozytywnie.
Dziękuje

Udałam się do tej Pani z dzieckiem po raz pierwszy i ostatni. Brak słów! Jak można wypowiadać opinie typu "będzie miał beznadziejne życie" o moim synu i przy moim synu? nie polecam nikomu i rozumiem już dlaczego bez problemu można być tam przyjętym, gdy u innych okulistów miejsc brak.

No tak ja tu się nie będę wyróżniał ale ten lekarz to porażka w biały dzień dziś usłyszałem, że przy ubytku wzroku ( -17 dp ) na lewym i prawym oku jestem osobom w pełni funkcjonującą a dodatkowo zdrową. Lekarz nie przyjemny, nie miły, szczyt arogancji oraz brak czegokolwiek w głowie. Stanowczo odradzam a sprawę spróbuje nagłośnić bo taki konował leczy ludzi tak, że coraz więcej osób poszkodowanych jest. Powinno się ją przetestować z wiedzy...

witam wszyskich co czytaja te komentarze w tym tygodniu bylem u pani doktor duber i w glowie mi sie niemiesci ze jak dobierala mi szkla i zastanawialem sie w kturych mi lepiej widac bo zmieniala mi z 4 szkla to powiedziala ze niech pan siebie debila nie robi wiec sie pytam poco ta pani jusz jąnazwe teraz pseldo lekarz bo poruznych szpitalach chodze i zdzieckiem ale odkond zyje to jeszcze takiego zachowania lekarza nie slyszalem . takie zachowanie pani duber jest nagane i niepowina pracowac wtym zawodzie powinna telewizja sie zajac z ukryta kamera jak to robi telewizja interwencja moze wtedy by tą pania doktor cos nauczylo niepolecam tego lekarza absolutnie.

Po pierwsze bardzo nieuprzejma pani - podczas badania (nie wiem jak się przyrząd nazywa) pani Duber odebrała telefon... i w międzyczasie rozmawiała o naleśnikach z kimś z rodziny. Mało tego, pani stwierdziła, że na pewno nie dostanę grupy inwalidzkiej (wypełniała mi pismo). Na moją ripostę, że miałem już dwa razy czasowe potwierdzenie niepełnosprawności (dlatego nie do końca życia, bo lekarz zapomniał dodać na piśmie, że jest to choroba nieuleczalna), powiedziała że byłem mały i się ktoś nade mną zlitował! Jeszcze ciekawostka - pani była tak zajęta rozmową, że powiedziała, żebym sobie dane sam wypełnił w dokumencie. Prawdziwie "profesjonalny" lekarz. Co najgorsze właśnie ta "doktor" leczyła mnie od piątego roku życia.
Omijajcie szerokim łukiem - jeżeli nie jest to nagła sytuacja, lepiej poczekać niż np. mieć później problemy przez niepoważne badanie.

Ten pseudo lekarz powinien mieć zakaz wykonywania zawodu. Jest arogancka, prymitywna i nie potrafi normalnie rozmawiać, a co gorsze nie potrafi leczyć, może co najwyżej zepsuć nam zdrowie. NIE POLECAM I OMIJAJCIE JĄ ZA WSZELKĄ CENĘ.

Gdyby było w Brzegu więcej lekarzy o tej specjalizacji,to ta Pani zmuszona by była do wcześniejszej emerytury. Nie polecam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!