dr Barbara Jagiełło-Bajer

Neurochirurg

Pragnę podziękować Pani dr Barbarze Jagiełło-Bajer za przeprowadzoną operację kręgosłupa 3-go sierpnia 2016 roku. Cierpiałem z powodu chromania neurologicznego. Powodowało to silny ból lewej nogi. Momentami dolegliwość stawała się tak intensywna, że nie byłem w stanie się poruszać. Ból ustąpił niemal natychmiast po wykonanej operacji i z dnia na dzień czuję się coraz lepiej. Przede mną jeszcze kilka tygodni rehabilitacji, ale to już nic w porównaniu z przeżytym bólem. Pani Barbara, to wspaniała osoba, miła, serdeczna i wyrozumiała. Nie daje odczuć, że jest się “klientem” - wyjaśnia, tłumaczy i uzasadnia. Stara się leczyć bezinwazyjnie, a decyzję o operacji podejmuje dopiero, gdy jest to konieczne. Jeszcze raz dziękuje i szczerze polecam tego lekarza każdemu.

Jest nieugięta-wszystkie badania przed zabiegowe musiały zostać wykonane,łącznie ze stymulacją..Przygotowanie Mnie do zabiegu,perfekcyjne.!!Higiena,odkażanie..Informacja o czynnościach wykonywanych w czasie zabiegu,cieśni nadgarstka,pokrywała się idealnie podczas operacji!!W czasie operacji-byłem pytany o wpływ wykonywanego zabiegu na mój stan zdrowia-samopoczucie...Po zabiegu ciągle pod opieką p.Doktor Jagiełło-Bajer Barbary,dostałem kroplówkę.Po zbadaniu i upewnieniu się,że stan mego zdrowia jest dobry,zostałem przekazany Mej żonie pod dalszą opiekę..Dziś czuję się b.dobrze,palce odzyskały sprawność,ból,to najgorsze zniknął,oby na zawsze!!Jagiełło-to zwycięstwo 1410r.Cyt.WiedzyCi u Niej dostatek!!Pani doktor zwycięża na co dzień,walkę z ciężkimi urazami Naszych organizmów!!Oby tak dalej,mimo trudności dnia codziennego!!.Andrzej Duda. ps.super moja żona,usłuchała p.Doktor-mam pełny luz i mogę szybko wracać do sprawności zdrowotnej))po prostu jestem zwolniony z obowiązku mycia naczyń))

Pani doktor Barbara Jagiełło-Bajer operowała mojego męża , Jej profesjonalizm, podejście, uprzejmość i ciepły uśmiech od razu podnosi na duchu. Po operacji mąż czuje się super, wreszcie nie boli i może normalnie chodzić. Takich lekarzy nam trzeba.

Wśród ogromnej rzeszy lekarzy zdarzają się tacy, którzy odnoszą się z szacunkiem do cierpienia. Pani dr Barbara Jagiełło Bajer należny właśnie do tej grupy lekarzy - pokorna dla cierpienia człowieka. Pracuje z grupą wspaniałych specjalistów, ale umiejętność z jaką nawiązuje kontakt z pacjentem stawia Ją na pierwszym miejscu. Darzę Panią doktor wielkim zaufaniem, w rozmowie z wieloma pacjentami utwierdzam się w przekonaniu, że moja ocena jest trafiona.

Ja leczę się u Pani Barbary w Nowym Sączu (ul. Węgierska 188). Jest doskonałym, kompetentnym lekarzem z powołania. Gdyby nie ona poszłabym na stół operacyjny i nie wiadomo jakby się to skończyło. A tak Pani Barbara postawiła trafną diagnozę i skończyło się na farmakoterapii. Polecam w 100%!

Dr Barbara Jagiełło- Bajer jest bardzo dobrym neurochirurgiem. Była trzecim z lekarzy, do których zwracałem się z prośbą o leczenie mojego schorzenia kręgosłupa. Postawiła trafną diagnozę i sugerowała operację, rzeczowo wyjaśniając, z jakimi skutkami wiąże się nieleczenie schorzenia i jakie ryzyko niesie operacja. Przygotowując do operacji, wykazała się wyjątkową cierpliwością, kompetencją, życzliwością i taktem. Swą postawą uspokajała, pomogła przetrwać chwile strachu i zdenerwowania. Uczestniczyła w długotrwałej operacji przepukliny jądra miażdżystego mojego kręgosłupa, która zakończyła się sukcesem. Teraz mogę chodzić. Pani Doktor serdecznie dziękuję i życzę dalszych sukcesów w pracy zawodowej oraz w życiu osobistym. Polecam dr Barbarę Jagiełło-Bajer. Wdzięczny pacjent Jan Rybczyk

Jestem pacjentką z CenterMed (Węgierska 188, Nowy Sącz), od długiego czasu jestem pod opieką pani dr ze względu na niewielkiego guza, którego nie trzeba operować. Polecam ją wszystkim, oprócz tego, że jest doskonałym lekarzem to jeszcze bardzo ciepłą i miłą osobą.

To jest lekarz z powołania, oby więcej takich lekarzy. Po roku cierpień mojej mamy gdzie żaden lekarz nie pomógł nam, jedynie co byli w stanie robić to zapisywać środki przeciwbólowe i w końcu morfinę (która na dodatek nie uśmierzała tego typu bóli)... w końcu trafiliśmy do Pani doktor, która nam pomogła i dzięki której mama trafiła w odpowiednie ręce. Pragnę złożyć podziękowania na ręce Pani doktor. Jestem bardzo wdzięczna za pomoc.

Pochylona nad cierpieniem ludzkim, w swojej mądrości i umiejętności zawodowej - pokorna i wysłuchująca każdego kto przychodzi do niej z problemem zdrowotnym. Dokładnie wypełnia Boski Dar Powołania.

Świetna lekarka, oddana swojej pracy. Nawiązuje bardzo fajny kontakt z pacjentami, zawsze miła, serdeczna.