dr Barbara Jagiełło-Bajer

Neurochirurg

Doskonały lekarz z powołania a do tego wspaniała osoba. Bardzo mi pomogła za co serdecznie dziękuję. Oby więcej takich lekarzy

To jest lekarz z powołania, oby więcej takich lekarzy. Po roku cierpień mojej mamy gdzie żaden lekarz nie pomógł nam, jedynie co byli w stanie robić to zapisywać środki przeciwbólowe i w końcu morfinę (która na dodatek nie uśmierzała tego typu bóli)... w końcu trafiliśmy do Pani doktor, która nam pomogła i dzięki której mama trafiła w odpowiednie ręce. Pragnę złożyć podziękowania na ręce Pani doktor. Jestem bardzo wdzięczna za pomoc.

Wśród ogromnej rzeszy lekarzy zdarzają się tacy, którzy odnoszą się z szacunkiem do cierpienia. Pani dr Barbara Jagiełło Bajer należny właśnie do tej grupy lekarzy - pokorna dla cierpienia człowieka. Pracuje z grupą wspaniałych specjalistów, ale umiejętność z jaką nawiązuje kontakt z pacjentem stawia Ją na pierwszym miejscu. Darzę Panią doktor wielkim zaufaniem, w rozmowie z wieloma pacjentami utwierdzam się w przekonaniu, że moja ocena jest trafiona.

Pochylona nad cierpieniem ludzkim, w swojej mądrości i umiejętności zawodowej - pokorna i wysłuchująca każdego kto przychodzi do niej z problemem zdrowotnym. Dokładnie wypełnia Boski Dar Powołania.

Jest bardzo uprzejma i skrupulatnie zajmuje się pacjętem

Jest bardzo uprzejma i skrupulatnie zajmuje się pacjętem

super człowiek i doskonały lekarz, miałem styczność z nią kilka razy, urocza osoba

operowala moja babcie miala krfiaka grozilo jej sparalizowanie jednak dzieki tej pani doktor jest zdrowa to na prawde bardzo dobry lekarz

Bardzo dobry lekarz, operował mi głowę, ma bardzo dobrą opinię w środ pacjentów oddziału. Pani doktor uratowała mi życie, gdyby nie Ona byłbym dzisiaj inwalidom.

Miałem to szczęście. Trafiłem pod opiekę Pani doktor i to ona operowała mnie w dniu 04.03.2011 w Szpitalu w Tarnowie. Uważam, że jest bardzo dobrym specjalistą, lekarzem oddanym całym sercem swojej pracy. Potrafi nawiązać kontakt z pacjentem w tej najtrudniejszej chwili jak jest operacja. Gdybym miał mieć jeszcze raz operacje na pewno bym chciał aby ją przeprowadziła Pani doktor. Wdzięczny pacjent Janusz F. z Jasła.

Krótko i na temat. Osoba kompetentna , potrafi "naświetlić" laikowi zagadnienie jego schorzenia , dodatkowo bardzo urocza i posiadająca bardzo ładne oczy:)

i posiadająca bardzo ładne oczy:)