lek. dent. Barbara Jaroń

Gorąco POLECAM! Dr Jaroń... SUPER Kobieta, REWELACYJNY SPECJALISTA!!! Praca dla Pani Doktor jest Jej pasją...

Nie mając możliwości osobistej wizyty w gabinecie, zdalny kontakt z Panią Barbarą pozwolił mi uśmierzyć ból oraz duży dyskomfort odczuwany w trakcie jedzenia. Dzięki takim sytuacją wiem, że wybrałem dobrego dentystę. Szkoda tylko, że zwlekałem z tym 2 tygodnie.

Zainteresowanym polecam. Rewelacyjny serwis jamy ustnej.

Zainteresowanym polecam. Rewelacyjny serwis jamy ustnej.

Polecam gorąco. Pani Stomatolog pracuje delikatnie i precyzyjnie jak na profesjonalistkę przystało. Urzekający i przyjemny dla ucha głos Pani Barbary uspokaja i relaksuje. Jeśli w jakimkolwiek przypadku można stwierdzić że wizyta u dentysty to przyjemność, to można to zrobić właśnie tutaj. Życzę wam i sobie takich specjalistów w innych branżach.

Życzę wam i sobie takich specjalistów w innych branżach.

Wizyta u Dr Jaroń była czystą przyjemnością... :) 100% profesjonalizm, , szczegółowo tłumaczy chorobę i metodę leczenia, uprzejma, kompetentna... Jednym słowem same SUPERLATYWY!!! SZCZERZE POLECAM!!! :)

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Kraków"?

Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Cichoń
Borelowskiego - Lelewela 13, 9441745024