lek. dent. Barbara Jaroń

Dr Barbara Jaron jest profesjonalistką z serdecznym i życzliwym podejściem do pacjenta. Cierpliwie i obrazowo tłumaczy poszczególne kroki swoich działań, wzbudza zaufanie i poczucie bezpieczeństwa. Dzięki temu czas spędzany na fotelu dentystycznym jest dla mnie okazją do odpoczynku bez napięcia i stresu. Nieprzeciętne zaangażowanie, wiedza, pasja i klasa. Dzieki dr Jaron przekonalam sie, ze dentysta nie jest taki straszny jak go maluja. Jako pierwsza i ostatnia pacjentka na medycznej uczelni polecam z całego serca. Agata Hearn P.s. Zycze samych sukcesow :)

P.s. Zycze samych sukcesow :)

Polecam gorąco. Pani Stomatolog pracuje delikatnie i precyzyjnie jak na profesjonalistkę przystało. Urzekający i przyjemny dla ucha głos Pani Barbary uspokaja i relaksuje. Jeśli w jakimkolwiek przypadku można stwierdzić że wizyta u dentysty to przyjemność, to można to zrobić właśnie tutaj. Życzę wam i sobie takich specjalistów w innych branżach.

Życzę wam i sobie takich specjalistów w innych branżach.

Nie mając możliwości osobistej wizyty w gabinecie, zdalny kontakt z Panią Barbarą pozwolił mi uśmierzyć ból oraz duży dyskomfort odczuwany w trakcie jedzenia. Dzięki takim sytuacją wiem, że wybrałem dobrego dentystę. Szkoda tylko, że zwlekałem z tym 2 tygodnie.

Gorąco POLECAM! Dr Jaroń... SUPER Kobieta, REWELACYJNY SPECJALISTA!!! Praca dla Pani Doktor jest Jej pasją...

Wizyta u Dr Jaroń była czystą przyjemnością... :) 100% profesjonalizm, , szczegółowo tłumaczy chorobę i metodę leczenia, uprzejma, kompetentna... Jednym słowem same SUPERLATYWY!!! SZCZERZE POLECAM!!! :)

Zainteresowanym polecam. Rewelacyjny serwis jamy ustnej.

Zainteresowanym polecam. Rewelacyjny serwis jamy ustnej.