lekarz Barbara Łysiak-Mieszkowska

2,7
2,7
2,5
2,1

Polecam, Nie zauważyłem aby Pani dr była nieuprzejma. Akurat musiała wyjśc do pacjeta który zasłabł - przeprosiła za chwilową nieobecnoość. Moim zdaniem bardzo kompetentna osoba.

POWNNA MIEC ODEBRANE PRAWA DO WYKONYWANIA ZAWODU!!! chamska,wrzeszczaca baba-konowal. Weszla do gabinetu i krzyczala do siebie na zle ulozony kalendarz i zle umyta podloge. Nastepnie kazala mi wejsc i krzyczala na moje bole kregoslupa. Twierdzila, ze sobie wymyslam i caly czas wrzeszczala. Wyprowadziala mnie z rownowagi i kazala biegac po pietrach -tj. do rejstracji i z powrotem. Odmowilam bo niebylam w stanie. Kazala mi wyjsc!!! Wg mnie ona niejest lekarzem!!!

Witam, Zdecydowanie odradzam tego lekarza. Wydane 135 zł, a człowiek czuje się upokorzony i bardziej chory niż przed wizytą. Strata czasu, zdrowia i pieniędzy. Totalny brak kompetencji i zwykłej, ludzkiej życzliwości. Pani doktor nie tylko skrytykowała mnie, ale i mojego lekarza prowadzącego. Uważa widocznie że powinno się przychodzić z własną diagnozą na temat choroby, żeby nie musiała tracić czasu zarówno na leczenie jak i wyjaśnianie przyczyn i skutków. Chamstwo i arogancja. A diagnoza? Nie wiem czy po takiej wizycie jestem w stanie Pani doktor zaufać...

Witam,

Dziękuję Pani doktor za to ,że wytłumaczyła mi na czym polega mój problem i dała jasno do zrozumienia co może mi pomóc. Inni lekarze woleli napychać kasę prezesów firm farmaceutycznych.

Zapłaciłem za wizytę 135zł i w zamian otrzymałem chamskie i aroganckie traktowanie. Zamiast rzetelnego podejścia do problemu, jakiejkolwiek próby wyjaśnienia co mi dolega i szukania przyczyn dostałem skierowanie na odczepnego a prośba o wyjaśnienie na czym polega badanie i czemu ma służyć spotkała się tylko z zarozumiałą gadką i odczuwalną pretensją, że śmiem jej w ogóle zawracać głowę swoimi problemami. Typowe i bezczelne podejście do pacjenta, skasuj kasę a teraz wynocha, bo mam następne pieniądze do wyłudzenia. Zdecydowanie odradzam, takich ludzi powinno się odsuwać od pacjentów!

Poszłam do dr. Łysiak-Mieszkowskiej w 4 miesiącu ciąży z bólem krzyża z powodu przepukliny. Pani dr powiedziała, że nie zna się na rehabilitacji ciężarnych i żebym o rehabilitację zapytała ginekologa (!). Następnie zaczęła bezpodstawnie insynuować, że nie leczyłam do tej pory kręgosłupa. Nic mi nie poradziła, nic nie zaordynowała, stracony czas i pieniądze. LEKARZ NIEKOMPETENTNY, NIEUPRZEJMY, AROGANCKI.

Tragedia. Wykryto mi guza szyszynki a lekarz szukal w ksiazce za co ona odpowiada! Ani razu nie spojrzała mi się w oczy ciagle w,monitor. Po rezonansie nic mi nie powiedziala tylko odczytala wynik badania. Nic mi nie pow our dzial o konsekwencjach tego guza nic! Przyszedłem też z druga choroba, ale uznala ze juz czas wizyty dobiegl konca powiedziala ze jeali objawy sie nasila dopiero wtefy cos zrobimy :Ooooo Byłem u kilku lekarzy w lux medzie i ten jest najgorszy. Na prawdę odradzam. 0 wsparcia ogolnie czytalem przed wizyta te opinie ale nie wiedzialem ze jest az tak zle.

Pani doktor jest wyjątkowo nieuprzejma i niekompetentna. Nie interesują ją w gruncie rzeczy objawy z jakimi przychodzi pacjent. Pomimo opóźnienia wizyty, nie przyjęła mnie do gabinetu tylko plotkowała przez 10 minut przez telefon na temat konieczności dyżurów w soboty oraz kompetencji innego lekarza. Zdecydowanie odradzam.

Gorąco polecam, pierwszy raz spotkałam takiego lekarza specjalistę .

Gorąco polecam, pierwszy raz spotkałam takiego lekarza specjalistę .

Brak poszukiwania przyczyn chorób, skierowań na dodatkowe badania. Panaceum na wszelkie dolegliwości wydaje się być, wg pani doktor, paracetamol. Gdybym chciała zyskać poradę na temat środków przeciwbólowych zapytałabym farmaceutkę w aptece, a nie wybierała się do spcejalisty.