dr n. med. Barbara Polaczek-Krupadr n. med. Barbara Polaczek-Krupa - zdjęcie profilowe

dr n. med. Barbara Polaczek-Krupa

Okulista

Pani doktor jest super fachowcem a przy ty niezwykle ciepłą osobą. Ma wieloletnie doświadczenie i rzeszę zadowolonych pacjentów, do których ja i moje dzieci się zaliczają. Jest bardzo dokładna, poświęca tyle czasu ile trzeba na badanie. Dysponuje najnowocześniejszym sprzętem do badań oczu. Jedyna z lekarzy okulistów, u których były moje dzieci postawiła trafną diagnozę. Potrafi w jasny, przystępny sposób poinformować o wyniku badania i przekazać zalecenia. Do miejsca, gdzie pani Basia przyjmuje mam dosyć daleko, ale wiem, że warto tam pojechać. Szczerze polecam! :-)

Ponieważ jestem zagrożona jaskrą, jestem u dr Polaczek przynajmniej raz w roku. Pani doktor jest bardzo merytoryczną i kompetentną osobą, ale zaraz bardzo ciepłą. Otwarcie mówi czym jest jaskra i jakie niesie zagrożenia, ale nie straszy niepotrzebnie. Zleca niezbędne badania, ale nie przesadza z ich ilością. Byłam zdziwiona, że nie zleciła mi wszystkich, wyszukanych przeze mnie w internecie badań, od razu, a tylko te, które na danym etapie miały sens. Po wcześniejszych niezbyt dobrych doświadczeniach z innym specjalistą, wreszcie czuję, że jestem pod dobrą opieką.

Podczas wizyty zostałam kompleksowo przebadana pod kątem wady wzroku i jaskry. Pani doktor niezwykle kompetentna i profesjonalna. W sposób przejrzysty (i cierpliwy) dla laika omówiła wyniki przeprowadzonych na miejscu badań (wszystkie wykonane na miejscu, bez oczekiwania i na nowoczesnym sprzęcie) i zaleciła dalsze postępowanie. Najwyższa ocena.

Pani doktor Barbara Polaczek-Krupa jest godnym zaufania i polecenia specjalistą. Otrzymałam rzeczowe odpowiedzi na nurtujące mnie pytania. Na trafność diagnozy miała zapewne wpływ jakość sprzętu, na którym były przeprowadzane badania. Bardzo polecam.

Do Pani doktor Polaczek- Krupa chodzę od wielu lat. Jest świetnym specjalistą. Przemiła osoba, która zawsze odpowie na wszystkie nurtujące mnie pytania. Z całego serca polecam.

Świetna specjalistka w leczeniu chorób oczu, a w szczególności jaskry. Zawsze dokładnie wyjaśnia wyniki badań i szczegółowo objaśnia wszelkie pytania. Na pewno będę wracać. Polecam

Pod opieką Pani Doktor Polaczek-Krupy jestem od lat. Cenię ją za bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Badania przeprowadzane są na nowym sprzęcie. Polecam

Kompetentny lekarz, który ma cierpliwość i czas dla pacjenta to rzadkość i Pani Barbara to tych rzadkich przypadków należy.

Pani Doktor jest rzetelnym, bardzo dokładnym lekarzem. Jestem pod jej opieką od wielu lat i czuję się bezpieczna.Polecam

Faktycznie potwierdzam że Pani Barbara przyjmuje teraz na Targowej 2, byłem kilka dni temu więc info aktualne i w sumie to dzięki tej stronie ją znalazłem bo nigdzie jej nie można odszukać. Dodzwoniłem się na nr 22 618 22 22 . Przychodnia czysta, widać że nowa i zadbana, całość kompleksowo badań na miejscu, a Pani doktor niezwykle uprzejma i spokojna, potrafiąca wyjaśnić całość leczenia jakie mnie czeka za co dziękuje!