dr n. med. Barbara Polaczek-Krupadr n. med. Barbara Polaczek-Krupa - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4zdjęcie #5zdjęcie #6

dr n. med. Barbara Polaczek-Krupa

Okulista

Świetny okulista tylko dostać się do niej na Targową 2 tragedia. W ogóle nie ma informacji gdzie przyjmuje! Ale ogólnie 5+ . Polecam szczególnie jaskrowcom

Dr Polaczek Krupa jest bardzo kompetentna, godna zaufania, w przychodni panuje miła i fachowa obsługa. Polecam

dr Polaczek-Krupa przyjmuje teraz na Targowej 2. Mogłaby mi poświęcić więcej czasu, bo byłem tam tylko godzinę. Poza tym jak zwykle rewelacja

Jestem zadowolony z lekarza, placówki i obsługi. Ta przychodnia jest dobrze wyposażona w sprzęt, niezbędne badania w tym takie unikaty jak GDX i HRT robią na miejscu. Polecam

Kompetentny lekarz. Poswiecila tyle czasu ile trzeba. Bardzo dokladnie wytlumaczylyla problem. Super i Polecam

Super i Polecam

Pani dr. Polaczek jest bardzo dobrym specjalistą. Byłam u niej kilka razy i zawsze czuję, że trafiłam w dobre ręce.